REKLAMAprofi
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 marca 2021, 14:41 komentarzy 2

(Fot. Amp Futbol Polska.)

Dla spółki Rolimpex z siedzibą w Iławie to sposób na promowanie swoich marek poprzez sport, zaś dla reprezentacji Polski w amp futbolu ważne wzmocnienie przed wrześniowymi mistrzostwami Europy w Krakowie. Rolimpex został oficjalnym partnerem biało-czerwonych - ampfutbolowej reprezentacji Polski!

– Rolimpex to firma z dużymi tradycjami, która od lat angażuje się w rozwój polskiej piłki nożnej, wspierając lokalne kluby piłkarskie. Wspieranie reprezentacji Polski, i to tak wyjątkowej, podczas Mistrzostw Europy to dla nas świetna sprawa i duże wyróżnienie. Z przyjemnością dołączyliśmy do ampfutbolowej rodziny i razem z naszymi pracownikami i klientami będziemy trzymać kciuki za biało-czerwonych – mówi Jarosław Wójtowicz, wiceprezes zarządu firmy.

f

Logo Rolimpex pojawi się na spodenkach meczowych ampfutbolowej reprezentacji Polski. Umowa została podpisana na dwa lata, więc obejmie nie tylko występ biało-czerwonych na mistrzostwach Europy, ale też na przyszłorocznych mistrzostwach świata. Polacy na obu tych imprezach zapowiadają walkę o medale.

– Cieszymy się, że w tych niełatwych dla sportu czasach dołącza do nas tak duży sponsor. Liczymy, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze lepiej przygotować się do zbliżających się mistrzostw Europy w Krakowie i jeszcze mocniej rozwijać amputbol w naszym kraju – mówi Mateusz Widłak, prezes Amp Futbol Polska.

Przy wsparciu nowego oficjalnego partnera reprezentacja Polski już w maju rozegra dwumecz z najlepszą obecnie drużyną na świecie – Turcją. Starcie z mistrzami Europy odbędzie się w Krakowie na stadionie Prądniczanki i będzie transmitowane na ogólnopolskiej antenie TVP Sport. Będzie to kolejny, bardzo ważny etap przygotowań biało-czerwonych do walki o medale podczas ampfutbolowego EURO 2021.


Rolimpex S.A. to uznana i dynamicznie rozwijająca się firma sektora nasiennego, posiadająca niezbędne doświadczenie i wieloletnią tradycję (od 1951r.). Jest właścicielem uznanych na rynku marek: Graminex, Najlepsze Trawy z Iławy oraz Nasiennik. Działalność operacyjna spółki prowadzona jest w zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Iławie, Rudzienicach, Jędrychowie i Białogardzie. Po przejęciu w grudniu 2019r. przez firmę PPH Agronas Sp. z o.o., stała się częścią jednej z największych w Polsce nasiennych grup kapitałowych (Agronas & Rolimpex).


Na podstawie: Amp Futbol Polska/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~On 2 16 dni temuocena: 73% 

    A pracownikom po 2100 na wpłatę.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~ULAT 1 14 dni temu

    podbij do mnie o robote małolat

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3509 sekundy