REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAOlszta
Mariusz Antolak: Gdy podróżujemy, nie możemy tylko brać.

Mariusz Antolak: Gdy podróżujemy, nie możemy tylko brać.

Architekt krajobrazu z zawodu i z pasji, ogrodnik, podróżnik, filantrop. Wykładowca na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Założyciel i prezes zarządu Fundacji "W krajobrazie".  

Pochodzący z Iławy dr inż. Mariusz Antolak, bo o nim mowa, w cyklu reportaży pod wspólnym hasłem "Odkrywamy gen Warmii i Mazur" opowiedział o swojej pasji do zieleni i miłości do regionu.

„Potrzebuję tego w życiu, żeby przechodziły mnie ciarki”, mówi w reportażu Mariusz Antolak. Te ciarki przeszły go, gdy w Kenii wpadł na pomysł założenia własnej fundacji. 

Teraz cyklicznie wyjeżdża do Afryki, gdzie pomaga tworzyć przyszkolne ogrody warzywne. Do tego prowadzi wykłady i szkolenia w zakresie architektury krajobrazu, ochrony przyrody, dendrologii i ornitologii. Działa nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Podkreśla, że żyje w zgodzie z naturą, bo wie, że jest jej częścią.

Poznajcie dr. Mariusza Antolaka bliżej, oglądając minireportaż na jego temat w formie krótkiego materiału wideo.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAAngielski
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4073 sekundy