REKLAMAWet
REKLAMAKaren
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 marca 2021, 16:21 komentarzy 5

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Czytelnik zwraca uwagę, że w tygodniu bezpośrednio poprzedzającym Święta, gdy wiele osób odwiedza groby bliskich zmarłych, odpady z terenu cmentarzy komunalnych trzeba wywozić częściej. 

Iławianin poprosił o interwencję odnośnie cmentarza na ulicy Ostródzkiej, gdzie śmieci zalegały przy pojemnikach oraz na ścieżkach. Z ratusza otrzymaliśmy odpowiedź, że śmieci zostały wywiezione jeszcze w dniu zgłoszenia problemu, czyli w poniedziałek. Przed Świętami odpady zostaną odebrane z terenu cmentarza jeszcze dwa razy - dowiedział się w Urzędzie Miasta w Iławie portal www.infoilawa.pl - tak, aby uniknąć nieporządku podczas świątecznych wizyt. 

Nieporządek na cmentarzu przy ulicy Ostródzkiej. Czytelnik zgłosił, że nie są wywożone nagromadzone odpady.

Ilość zdjęć 9

Czytelnik w poniedziałek zgłosił, że od kilku dni na terenie cmentarza przy ulicy Ostródzkiej w Iławie przez nagromadzenie odpadów przy koszach i na ścieżkach panuje wrażenie nieporządku. 

- Często bywam na cmentarzu. Zauważyłem, że ostatnio odpady nie były wywożone wystarczająco często. W tym przedświątecznym okresie, gdy wiele osób porządkuje groby, trzeba to robić częściej - komentuje Czytelnik.

- Odpady z terenu cmentarzy komunalnych zostały wywiezione 29 marca [w dniu zgłoszenia - przyp. red.] około godziny 14 - odpowiedziała na te przekazane urzędowi zastrzeżenia Julia Bartkowska, kierownik Wydziału Utrzymania Mienia Komunalnego. - Kolejny odbiór zaplanowany jest na wtorek, 30 marca oraz na czwartek lub piątek, czyli przed samymi świętami - dodała przedstawicielka urzędu.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Częsty bywalec. 5 5 miesięcy temu

  A na Piaskowej myślicie że jest lepiej, ten sam zarządca. Za poprzednika był pracownik na bieżąco dbał o porządek a teraz hulaj dusza. Ważne ze kwiaciarnie działają.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 4 5 miesięcy temuocena: 0% 

  Kiedy będą podjazdy na cmentarzu. Jestem osobą niepełnosprawną i nie mam możliwości dotrzeć do grobu rodziców.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kij 3 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Dziwi brud i bałagan w Iławie ? Przecież sami to robicie. Jacy mieszkańcy taki cmentarz. I zdziwko w Iławie ? To jest brak szacunku dla miejsca i zmarłych. A wy w Iławie potraficie uszanować miejsce? Kościół, cmentarz? Przecież wy ludzi a nawet siebie nie szanujecie. Co za jad w tym mieście.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bolo 2 5 miesięcy temuocena: 82% 

  Ad vocem CZY WY NIE WIDZICIE, ZE POLSKI NARÓD JEST ZGINIENIA BLISKI. MASEK NIE NOSZĄ, SMIECI SGREGOWAĆ NIE POTRAFIA ALBO RZUCAJĄ GDZIE POPADNIE NAWET W EKO-SYSTEMIE; CNENTARZE NISZCZĄ I ZAŚMIECAJĄ, BUTELKI-MAŁPKI POD SKLEPAMI WYRZUCAJĄ. DZIECI WÓDKĘ Z MAŁPEK PIJĄ; NA KLATKACH BRUDZĄ, KRADNĄ W SKLEPACH NA POTĘGĘ.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jakub 1 5 miesięcy temuocena: 67% 

  Za większość tego bałaganu odpowiadają sami odwiedzający nekropolie , widzą że nie ma kontenera to walą śmieci na chodnik , nie chce się dalej śmieci zanieść , taka jest nasza mentalność i długo tak pozostanie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4768 sekundy