REKLAMAOrange
REKLAMASadek

(Fot. ICK.)

Do wszystkich, którzy kochają taniec, emanują pozytywną energią i stawiają na dobrą zabawę, kierują swoje taneczne wyzwanie z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Iławskie Centrum Kultury wraz ze szkołami  J&K Drobotko oraz Snappy.

W ramach projektu powstanie taneczna wizytówka naszego miasta w postaci filmu z roztańczonymi iławianami w najciekawszych miejscach w naszym mieście, zapowiadają pomysłodawcy.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w "Tanecznym challenge'u Iławy"?

- Wystarczy nagrać filmik, w którym wykonacie swój ulubiony taniec w dowolnie wybranym przez siebie miejscu w Iławie. Sceneria musi być oryginalna, podkreślająca walory naszego pięknego miasta. Możecie tańczyć solo, w duetach, albo w większych grupach! Ważne jest to, żeby uczestnicy mieli co najmniej 8 lat. Górna granica jest nieistotna - przybliża szczegóły Iławskie Centrum Kultury.

Nagrania wideo, przedstawiające Wasze układy taneczne (nie dłuższe niż 3 minuty) należy przesłać na adres: animacja@ickilawa.pl do 26 kwietnia (godz. 15:30). Do zgarnięcia nagrody, upominki i dyplomy!

Efekty, w postaci filmiku, zostaną zaprezentowane 29 kwietnia, czyli w Międzynarodowy Dzień Tańca.

Zainteresowani udziałem? Po regulamin oraz kartę zgłoszeniową zapraszamy tutaj.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASalon okulistyczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAAngielski
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3964 sekundy