REKLAMAprofi
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 kwietnia 2021, 09:09 komentarzy 12

(Fot. kpt. Wojciech Kożuchowski.)

1 kwietnia kolejna już grupa funkcjonariuszy iławskiej komendy oraz druhów ochotniczych straży pożarnych z powiatu iławskiego otrzymała szczepionki przeciwko koronawirusowi. 

Proces szczepień będzie kontynuowany i obejmował będzie strażaków PSP i OSP. Trwa również akcja informacyjna na temat szczepień, która ma na celu dotarcie do strażaków OSP i zwiększenie tym samym liczby zaszczepionych ratowników.  

Opracowanie: st. kpt. Krzysztof Rutkowski/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: kpt. Wojciech Kożuchowski.

REKLAMAwardrom2

12Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Do ona 12 7 dni temuocena: 100% 

  Popieram twój wpis. Ciekawe jakby tak przy akcji robili straży zdjęcia czy wszystko byłoby idealne. Albo jak gdzieś prywatnie podczas pracy jeżdżą po sklepach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ONA 11 8 dni temuocena: 89% 

  Panie kapitanie Żuchowski, jak już robił Pan zdjęcia to trzeba było zrobić ich selekcję. Źle wygłąda fakt chwalenia strażaków, którzy poddali się szczepieniom ale pielęgniarka bez maseczki w dobie nacisku na policjantów żeby "gonili " ludzi za ich brak? Rozumiem polecenia aby propagować fakt szczepienia w mediach, bo takie polecenia przyszły ale proszę o profesjonalizm.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dert 10 8 dni temuocena: 91% 

  W jakim celu przekazywana jest ta informacja? Przecież trwa proces szczepień w Polsce i jakie ma znaczenie, że strażacy się szczepią? Propaganda?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~r 9 8 dni temuocena: 56% 

  bo najbardziej chronią maseczki np. jak premier Mateusz przemawia w tv w maseczce to nikogo nie zarazi, jak bez to może tylko w telewizji u ojca tadeusza bo tam jest czystość duchowa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~normalny 8 8 dni temuocena: 67% 

  Ludzie, ktoryz nie rozumieja żartów i ironii są niebezpiczni. A ludzie przekonani, że nie można mieć własnego światopogladu nie popierającefo ani pis ani po czy lgbt powinni iść się leczyć

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lampart 7 8 dni temuocena: 46% 

  w/g ciebie to może chroniło organizowanie czerwono - tęczowych burd na ulicach,,, a czystość duchowa polegała na bluzganiu , "je..ć, wyp.......ć " a kto stał na czele tego ulicznego ...... no przecież zdeklarowana lesbijka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 6 8 dni temuocena: 77% 

  - e tam włącz myślenie, to nie boli.Osoba zaszczepiona może też zarażać i sama też się zarazić. Szczepienie nie chroni, może spowodować lekkie przejście zarażenia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hihi 5 8 dni temuocena: 42% 

  i maseczka ochroni lepiej niż szczepienie powiadasz..., no najlepiej chroni modlitwa i słuchanie tatusia dyrektora, ale nie takie zwykłe tylko z comiesięczną wpłatą.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 4 8 dni temuocena: 50% 

  A dlaczego ta pani siedząca z tyłu zdjęła maseczkę? Jakieś zaburzenia ma uprawniające do tego? Jeśli tak, to nie powinna pracować jako pielęgniarka, a jeśli to jej kaprys, to wysoki mandat, bo naraża zdrowie i życie innych osób. Na niektórych tylko kara działa. Jak widać bezmyślność ma wiele twarzy. Przykre, że to dzieje się nadal w Iławie, pomimo tego co wydarzyło się w ubiegłym roku w szpitalu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~e tam 3 8 dni temuocena: 47% 

  Idź Jasiu ze swoimi zaburzeniami do specjalisty. Założy Ci maseczkę i kaftanik. Ta Pani siedząca z tyłu jako pracownik służby zdrowia już dawno po szczepieniu obydwoma dawkami. Wyłącz radyjko, włącz myślenie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Strażak 2 8 dni temuocena: 80% 

  Brygadier Tomanek taki jakiś niewyraźny po szczepieniu :-)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamed 1 8 dni temuocena: 50% 

  Pielęgniarka na zdjęciu nr 2 po prawej pokazuje całą prawdę o pandemii

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3367 sekundy