REKLAMADziałki
REKLAMAbanieczka2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 kwietnia 2021, 11:13 komentarzy 1
Roman Adamski na pierwszym planie.

Roman Adamski na pierwszym planie. (Fot. Archiwum szkoły.)

Roman Adamski, wieloletni dyrektor Zespołu Szkół w Kisielicach, przechodzi na emeryturę. O tym, kto go zastąpi, zadecydują wyniki ogłoszonego przez Urząd Miejski w Kisielicach konkursu.

Ogłoszono konkurs na dyrektora Zespołu Szkół w Kisielicach. Oferty mogą być przez kandydatów składane do 6 kwietnia.

Dyrektor szkoły Roman Adamski odchodzi na emeryturę, a zastępczyni, której te obowiązki mogły być powierzone bez ogłaszania konkursu, nie była zainteresowana objęciem tego stanowiska - jak przekazała, ona również (dokładnie za 3 lata) ma już w planach emeryturę.

W tej sytuacji gmina nie miała wyjścia i ogłoszono konkurs. To postępowanie powinno wyłonić następcę żegnającego się z placówką wieloletniego dyrektora Romana Adamskiego.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Kita 1 6 miesięcy temuocena: 50% 

    Bujda na resorach. Poszła tam ustawka. Zobaczycie jaka świetlana przyszłość jest uszykowana dla żony byrmistrza Kisielic, bo dyrektorem w tym mieście nie za bardzo ale w innej wiosce...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4766 sekundy