REKLAMAprofi
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 kwietnia 2021, 09:29 komentarzy 3

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Do miejscowej policji wpływały kolejne zawiadomienia o dokonanych w marketach w Lubawie przestępstwach. Jak się okazało, za serią kradzieży stoją 26-latek wraz z młodszym kolegą.

Straty sklepów poniesione w wyniku przestępczej działalności mężczyzn przekraczają 1 200 zł.

"Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności - taki zarzut usłyszeli 26-latek i jego młodszy kolega. Mężczyźni okradali lokalne markety.

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawie pracowali nad kradzieżami w lokalnych marketach. Funkcjonariusze przyjmowali kolejne zawiadomienia i zabezpieczali dowody. W trakcie czynności ustalili, że sprawcą jest 26-latek i jego młodszy znajomy. 

Jak się okazało, mężczyźni wchodzili do sklepów, skąd brali artykuły spożywcze, po czym wychodzili, nie płacąc za towar. Straty marketów to ponad 1 200 zł. Policjanci zatrzymali mężczyzn, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów. 

Postępowanie w tej sprawie zostało zakończone aktem oskarżenia. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Adran duda 3 7 dni temuocena: 33% 

  O ku 1200 złotych. Ale kasa powiesmy ich. A reszta z rządu niech kradnie dalej niezawistne media, o tym nigdy nie napiszecie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janek 2 7 dni temuocena: 100% 

  Może myśleli, że kamery to atrapy :-). Bezdenna głupota...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~takaPrawda 1 7 dni temuocena: 0% 

  bo gdyby nie prawdziwe kamery to glupotą,by to nie bylo??

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3352 sekundy