REKLAMAelektrojack
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 kwietnia 2021, 08:56 komentarzy 2

(Fot. ICK.)

W swojej codziennej pracy nie stoją w błysku fleszy; wręcz przeciwnie: kierują światła reflektorów na innych. Ale... tym razem było inaczej.

Ich praca dla widza, odbiorcy, nie jest na pierwszym planie, ale bez niej po prostu nie byłoby efektownych koncertów, czy spektakli. Pokaz swoich umiejętności dali technicy estradowi Iławskiego Centrum Kultury.

Popisowej grze świateł towarzyszyła perkusja na żywo i podkład muzyczny. Na drugi dzień Świąt polecamy i przypominamy pierwszy w historii Iławskiego Centrum Kultury LIGHT SHOW, czyli pokaz umiejętności techników ICK: Pawła Lewandowskiego i Michała Dembińskiego.

- To jest dużo, bardzo dużo pracy, której normalnie się nie widzi. Tę pracę wykonujemy zawsze dzień albo nawet dwa dni wcześniej - mówi Michał Dembiński.

Okazją, aby tę pracę, a nawet sztukę samą w sobie, bardziej zauważyć, jest zarejestrowane w 2020 roku, w ramach projektu "Wieczór z Iławskim Centrum Kultury", nagranie - udostępniamy poniżej i zapraszamy do oglądania.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Iławskie Centrum Kultury. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Janek 1 5 miesięcy temuocena: 25% 

    (...) panowie! Bez Was żadnej imprezy by nie było :-).

    Edytowany: 5 miesięcy temu

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3733 sekundy