REKLAMAPatrz
REKLAMAZKM
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 kwietnia 2021, 13:30 komentarzy 3

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

"Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat" - taka właśnie kara czeka mieszkańca Iławy. Mężczyzna nie miał maseczki, za to posiadał przy sobie narkotyki, kiedy to zatrzymali go policjanci.

Policjanci podczas patrolu miasta i gminy Iława zauważyli kierującego, który nie miał założonej na usta i nos maseczki oraz nie posiadał obowiązkowego oświetlenia w swoim rowerze. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, wylegitymowali go oraz sprawdzili w policyjnych systemach. Ze względu na dość nerwowe zachowanie 27-latka policjanci skontrolowali również plecak mieszkańca Iławy. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie biały proszek. Podczas badania narkotestem mundurowi ustalili, że jest to amfetamina, a było jej prawie 30 gramów. Funkcjonariusze osadzili mieszkańca Iławy w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 27-latkowi.

W myśl art. 62.1. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii: 

„Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat”.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~ulat 3 3 dni temuocena: 100% 

  Odrobisz to w wakacje

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~covid 2 4 dni temu

  Zdoił na chwile maseczkę by wciągnąć działkę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a 1 4 dni temuocena: 67% 

  Nie noszenie maseczek szkodzi!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3086 sekundy