REKLAMAWardrom
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 kwietnia 2021, 15:43 komentarzy 7

(Fot. TTV.)

Trwa rekrutacja uczestników nowego programu stacji TTV. „Przystanek Miłość” ma pomóc znaleźć "drugą połówkę" mieszkańcom mniejszych miast. Uwagę producentów przykuła m.in. Iława.

- Szukamy kandydatów z mniejszych i urokliwych miejscowości, więc pomyślałam, że Iława będzie doskonałym wyborem. Zależy nam na realizacji programu w Państwa regionie, zważywszy przede wszystkim na piękno natury, jak i samego miasta - komentuje Ewelina Szymczak z firmy Fremantle zajmującej się produkcją programów telewizyjnych, potwierdzając, że jeśli ktoś z Iławy weźmie udział w castingu i zostanie zakwalifikowany do udziału w programie, to także w naszym mieście będą realizowane zdjęcia.

f

Kogo dokładnie szukają producenci, o czym będzie nowy program?

- Jeśli jesteś gotowy/a na poważny związek, chcesz dzielić z kimś życie, to jest program dla Ciebie! - czytamy na stronie TTV. - „Przystanek Miłość” to nowy program realizowany w oparciu o duński format „Small Town, Big Love”.

- Szukamy mężczyzn, którzy są gotowi na nowy związek, miłość, a któż wie, co dalej, może nawet ślub? Wszystko zależy od Was, Panowie! - dodaje Ewelina Szymczak. - Poszukujące miłości kandydatki już czekają na panów, którzy skradną ich serca.

Na casting producent zaprasza samotnych panów w wieku od 25 do 40 lat. Zgłoszenia przyjmowane są w Internecie pod tym linkiem. Trzeba wypełnić formularz oraz dołączyć zdjęcie, a także autoprezentację w formie krótkiego materiału wideo. Casting dla panów potrwa do 30 kwietnia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: TTV.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Bibek 5 2 dni temuocena: 33% 

  A gdzie to trza się zgłosić?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewelina 4 wczoraj 14:12

  Zapraszam: (treść niezgodna z regulaminem została usunięta)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Bibek 3 2 dni temuocena: 88% 

  Do psychiatry co najwyżej. Tego typu programy są odmóżdżające.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Boczek NW 2 3 dni temuocena: 67% 

  Biere idę na całość

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ferdynand 1 2 dni temuocena: 50% 

  Wypier... pan tu nie mieszkasz!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3286 sekundy