REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 kwietnia 2021, 11:33 komentarzy 6

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Wszyscy mamy już dość maseczek, ale jeśli chcemy się z nimi wkrótce rozstać na stałe, to teraz musimy stosować się do wprowadzonych obostrzeń. 

To, czy są one respektowane przez mieszkańców, sprawdzają każdego dnia policjanci, którzy interweniują wobec osób lekceważących obowiązujące nakazy i zakazy. Niekiedy te interwencje mają zaskakujący finał, ponieważ brak maseczki jest tylko początkiem kłopotów osoby, która jej nie założyła.

Tak właśnie stało się w Iławie, gdzie dzielnicowi, podczas obchodu rejonu służbowego, zauważyli osobę, która nie miała zasłoniętych maseczką ust i nosa. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę oraz sprawdzili go w policyjnych systemach. Wtedy okazało się, że 56-latek jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary zastępczej 50 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna zalegał z nieopłaconą grzywną. Nie chciał jednak iść z tego powodu do więzienia, dlatego zanim to się stało, zapłacił zaległą grzywnę, po czym został zwolniony.


Policjanci na Warmii i Mazurach każdego dnia interweniują wobec osób, które lekceważą wprowadzone obostrzenia sanitarne. Tylko we wtorek (6 kwietnia) funkcjonariusze w regionie interweniowali w sprawie 1 703 wykroczeń polegających na nieprzestrzeganiu obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką w określonych sytuacjach. W 357 przypadkach interwencja zakończona została wypisaniem mandatu karnego, natomiast w 66 swój finał sprawa znajdzie w sądzie.


KWP Olsztyn/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~iławianka 6 2 dni temuocena: 25% 

  Na Białorusi nie noszą masek i jakoś trupów na ulicach nie widać! Może nie w maskach sprawa i nie w całym tym cyrku?!?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 5 2 dni temuocena: 41% 

  Tylko maseczki, maseczki. Symbol zniewolenia. Nawet WHO nie zaleca ich stosowania z uwagi na szkodliwość. Dajcie już spokój. Poza tym jeśli już to jest ogólne dyskryminowanie osób zwolnionych z tego niezgodnego z prawem "obowiązku".

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rada prosta 4 2 dni temuocena: 73% 

  Mamedzie nie daj się tresować ! i wybywaj tam , gdzie jest lepiej

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamed 3 2 dni temuocena: 36% 

  Tresura ludzi potrwa jeszcze kilka lat aż staną się niewolnikami systemu globalistów pod jednym rządem, z jedna walutą cyfrową. Żydomasońscy milionerzy mają diabelski plan

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~oto maruda powyżej 2 2 dni temuocena: 62% 

  a marudy są marudne i zawsze nudzą

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~krew 1 2 dni temuocena: 64% 

  Przestań nudzić.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApracownia psychologiczna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPrzystan
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4362 sekundy