REKLAMAPZW Iława
REKLAMABiblioteka
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 kwietnia 2021, 09:27 komentarzy 2

(Fot. UM w Iławie.)

Burmistrz Miasta Iławy ogłosił konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Iławie oraz Przedszkoli Miejskich Nr 5 i 6. Na kandydatury urząd miasta czeka do 5 maja.

W tym roku czeka nas zmiana na stanowiskach kierowniczych w trzech placówkach oświatowych. Chodzi o stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Iławie im. Mikołaja Kopernika przy ul. Kościuszki 2A, dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 5 przy ul. Andersa 8A oraz dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 6 w Iławie przy ul. Wiejskiej 3.

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz. U. poz. 1597 ze zm.). Ciekawy jest fakt, że o takie stanowisko może ubiegać się osoba zarówno będąca, jak i niebędąca nauczycielem. Konieczne jest jednak spełnienie określonych warunków zawartych w Zarządzeniu Burmistrza, które jest dostępne na stronach miejskiego Biuletynu Informacji Publicznej.

Oferty należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora (wpisać wybraną placówkę) w Iławie” oraz podanym adresem korespondencyjnym, w sekretariacie Urzędu Miasta Iława przy ul. Niepodległości 13, pok. nr 312 w terminie do 5 maja 2021r. do godziny 15:00. 

W przypadku nadesłania oferty pocztą decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Iława. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Nie dopuszcza się składania ofert w formie elektronicznej.

UM w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Anula 2 6 miesięcy temuocena: 80% 

    SP 1 to szkoła z tradycjami, oby miała w tym trudnym okresie dyrektora z pasją, doświadczeniem i umiejętnością współpracy. Liczę, że będzie to ktoś spoza szkoły, kto będzie kontynuował to co efektywne, a jednocześnie wniesie nową jakość.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Jarek 1 6 miesięcy temuocena: 57% 

    jeszcze kandydatury nie wpłynęły , konkursy rozstrzygnięte

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4319 sekundy