ZDZ
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 kwietnia 2021, 17:17 komentarzy 4

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Jeziorak Iława podejmował wczoraj na własnym stadionie gości z Rybna. Podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego nie byli gościnni i pokonali rywala aż 7:2!

Szkoda, że kibice nie mogli tego zobaczyć! W pięknym stylu zespół Jezioraka Iława zapisał wczoraj na swoje konto komplet punktów.

23. kolejka forBET IV ligi

ITS Jeziorak Iława - GSZS Delfin Rybno 7:2 (2-1)

7:2 - Stanikowski (89’)

Po pierwszej połowie Jeziorak Iława prowadził z GSZS-em Delfin Rybno 2:1. To przeciwnicy jako pierwsi zdobyli bramkę, ale gospodarzom szybko udało się wyrównać i jeszcze przed gwizdkiem obwieszczającym przerwę wyjść na prowadzenie. Na listę strzelców w tej odsłonie spotkania wpisali się najpierw Krzysztof Kressin, a później Daniel Madej, który strzelił z karnego.

Od 30. minuty biało-niebiescy grali w osłabieniu po tym, jak boisko opuścił za czerwoną kartkę Jakub Słomski. To jednak nie przeszkodziło im w urządzeniu na Sienkiewicza prawdziwego strzeleckiego festiwalu. Wyczekiwane przełamanie nastąpiło w wielkim stylu, a do wysokiego zwycięstwa przyczynili się w drugiej odsłonie Michał Kwiatkowski, Szymon Świniarski, Wojciech Figurski, Damian Tokarski i Jakub Stanikowski.

Jeziorak Iława: Włodarczyk (Staroń 86') – Słomski, Kressin, Kwiatkowski, Madej (Stanikowski 72'), Banaszek, Szczepański (Galas 46'), Nowiński (Tokarski 78'), Świniarski (Figurski 59'), Sagan (Kowalski 82'), Czarnota (Zalewski 82').

Delfin Rybno: Leśniewski – Łątkowski, Szatkiewicz, Rozentalski, Konicz, Zalewski, Orzechowski (Piórkowski 88'), Jabłonowski, Zasadzki, Margalski (Choma), Zieliński.

Za tydzień, 17 kwietnia, w ramach następnej, 24. kolejki forBET IV ligi, Jeziorak zagra na wyjeździe z Warmią Olsztyn.