REKLAMAszaszłyk
Mycenter

(Fot. UM w Iławie.)

Z pewnością każdy słyszał o programie Karty Dużej Rodziny. Jej posiadacze w całej Polsce mają możliwość tańszego korzystania z wybranej oferty, m.in. branży spożywczej, paliwowej, bankowej, czy rekreacyjnej. A jak jest w Iławie?

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski system zniżek i dodatkowych uprawnień  dla rodzin 3+. Zadaniem programu jest wsparcie  budżetów  rodzin wielodzietnych oraz ułatwienie dostępu do dóbr i usług. 

Jak działa Iławska Karta?

Iławska Karta Dużej Rodziny funkcjonuje od czerwca 2014 roku. Z programu zniżek skorzystały już 1 002 rodziny na terenie naszego miasta. 

- Jednak od 2020 roku, kiedy złożonych zostało 125 wniosków, zaobserwowaliśmy spadek zainteresowania. Wiąże się to prawdopodobnie z trudnym czasem pandemii i koniecznością izolacji lub kwarantanny naszych mieszkańców. Dlatego chciałabym podkreślić, że pandemia nie jest ograniczeniem do wydawania Kart. Program wciąż działa, a wnioski mieszkańców przyjmowane są na bieżąco - mówi Dorota Kamińska, zastępca burmistrza. 

Jak to zrobić?

Wniosek o kartę można złożyć w każdej chwili i korzystać z oferty zniżek na towary i usługi w wybranych, specjalnie oznaczonych punktach na terenie miasta. Placówką odpowiedzialną za realizację programu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Iławie, który przyjmuje wnioski w formie tradycyjnej (w Centrum Aktywności Lokalnej na ul. Wiejskiej 2D)  lub elektronicznej poprzez program Emp@tia dla posiadaczy profilu zaufanego. 

Jakie korzyści z Karty? 

Lista podmiotów na terenie miasta, które dołączyły do programu i oferują konkretne upusty na własne towary lub usługi, aktualizowana jest na stronie: http://www.ilawa.pl/page/263,Lista-partnerow-Ilawskiej-Karty-Duzej-Rodziny.html.

Zapraszamy do współpracy!

Właściciele przedsiębiorstw na terenie Iławy, którzy chcieliby dołączyć do Programu, oferując zniżki, a jednocześnie skutecznie wypromować własną markę, zapraszamy do współpracy z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta, telefonicznie: 89 649 01 39 lub mailowo: promocja@umilawa.pl. Przykładowa deklaracja partnerstwa w Programie „Iławska Karta Dużej Rodziny” dostępna jest na stronie: http://www.ilawa.pl/page/262,DEKLARACJA-PARTNERSTWA-W-LOKALNYM-PROGRAMIE-ILAWSKA-KARTA-DUZEJ-RODZINY.html.

Pytania?

Szczegółowe informacje na temat przyjmowania wniosków i wydawania Kart oraz pełna lista podmiotów uczestniczących dostępna jest na stronie: http://www.ilawa.pl/page/183,Ilawska-Karta-Duzej-Rodziny.html.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAPakersi
Artykuł załadowany: 0.2356 sekundy