REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Od sąsiadów, zaniepokojonych przyjazdem na ich osiedle wszystkich lokalnych służb ratunkowych, otrzymaliśmy pierwszą informację o wieczornej interwencji w jednym z bloków mieszkalnych na ulicy Kasprowicza w Iławie.

Niestety, na miejscu okazało się, że na ratunek dla starszej pani było za późno. Zastano ją w mieszkaniu martwą.

Służby interweniowały na ulicy Kasprowicza we wtorkowy wieczór, około godziny 20:00. Policjantów, strażaków i ratowników medycznych wezwano na miejsce po tym, jak bliscy nie mogli skontaktować się ze starszą panią zamieszkującą w jednym z mieszkań. Nie mogli też dostać się do lokalu, dlatego trzeba było wyważyć drzwi. Po wejściu do środka znaleziono w mieszkaniu martwą, starszą kobietę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon. 

Decyzją prokuratora od dalszych czynności w tej sprawie odstąpiono, a ciało zmarłej przekazano bliskim, gdyż wszystkie okoliczności zdarzenia wskazywały na to, że śmierć mieszkanki Iławy nastąpiła z przyczyn naturalnych.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4174 sekundy