REKLAMAGrene
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 kwietnia 2021, 15:09 komentarzy 4

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Na zakupy wybrali się... z białym proszkiem w kieszeniach. Mieli pecha, bo policjanci akurat postanowili skontrolować jedną z iławskich galerii handlowych. 

Dobre rozpoznanie rejonu służbowego oraz kontakt z lokalną społecznością - to ważne i bardzo przydatne elementy, które w policyjnej pracy pomagają zatrzymać sprawców wykroczeń oraz przestępstw. Tak też było w przypadku 37-latka i jego znajomego, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

Iławscy dzielnicowi podczas obchód rejonu służbowego postanowili skontrolować jedną z lokalnych galerii handlowych. Policjanci spotkali tam znanego im z wcześniejszych interwencji 37-latka i jego znajomego. Mundurowi wylegitymowali ich oraz sprawdzili w policyjnych systemach. W trakcie czynności okazało się, że mężczyźni posiadają  przy sobie biały proszek. Okazało się, że jest to amfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, art. 62.1.

„Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat ”.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kołoma 4 25 dni temuocena: 0% 

  Raczej dopalacze a nie amfe.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~łoś 3 25 dni temu

  skąd wiesz, czarodzieju? Sam im pogoniłeś?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Elemelek 2 25 dni temuocena: 100% 

  Jakaś promocja była, że tylu ludzi chodzi od tak z amfą?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jaimelannister 1 24 dni temu

  ot tak

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3645 sekundy