wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 kwietnia 2021, 20:26 komentarzy 6
Wojciech Figurski zdobył dzisiaj w Olsztynie dwie bramki.

Wojciech Figurski zdobył dzisiaj w Olsztynie dwie bramki. (Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Do bardzo udanych może zaliczyć swój dzisiejszy mecz zespół IV-ligowego Jezioraka Iława.

Zespół biało-niebieskich ostatnio błyszczy świetną strzelecką formą. Tydzień temu podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego aż 7-2 pokonali u siebie Delfina Rybno, a dzisiaj udowodnili, że nie był to przypadek, strzelając aż 5 bramek Warmii Olsztyn.

24. kolejka forBET IV ligi

Warmia Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 1-5 (1-2)

Bramki dla Jezioraka: Krzysztof Kressin, Paweł Sagan, Wojciech Figurski (2), Michał Kwiatkowski.

Kolejny komplet punktów Jezioraka zdobyty pewnie i w dobrym stylu - to cieszy kibiców IV-ligowca z Iławy. Zespół wrócił dzisiaj nad Jeziorak z tarczą po tym, jak na boisku przeciwnika udowodnił swoją sportową wyższość. Już do przerwy Jeziorak prowadził w Olsztynie 1:2 po tym, jak wynik spotkania otworzył już w 4. minucie Krzysztof Kressin, a 13 minut później na 2:0 dla iławian podwyższył Paweł Sagan. Bramka kontaktowa padła pod koniec pierwszej odsłony meczu, w sytuacji "sam na sam". W drugiej odsłonie Jeziorak przypieczętował swoją dominację na boisku kolejnymi bramkami. Na listę strzelców zespołu z Iławy wpisali się jeszcze grający trener Wojciech Figurski (dwukrotnie) oraz Michał Kwiatkowski. Zespół miał powody do radości na boisku i w szatni po tym, jak wygrał ten mecz aż 5:1.

Za tydzień, 24 kwietnia, Jeziorak znów zagra u siebie. Tym razem drużyna podejmie na Sienkiewicza Błękitnych Pasym.

Po dzisiejszym meczu Jeziorak zajmuje w IV-ligowej tabeli 6. lokatę.