REKLAMAInkubator
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Barber House Iława.)

Dobre wieści - dobiega końca drugi lockdown w branży fryzjerskiej! Specjalizujący się w męskich i chłopięcych cięciach i stylizacjach salon "Barber House" na ulicy Grunwaldzkiej w Iławie spodziewa się od nadchodzącego poniedziałku zwiększonego ruchu. 

- Cieszymy się na spotkanie! Prosimy o rezerwowanie wizyt, aby uniknąć niepotrzebnego tłoczenia się w kolejkach - zaprasza salon.

Przypomnijmy: salony fryzjerskie już wkrótce znów będą mogły przyjąć swoich klientów - lockdown w tej branży dobiegnie końca w najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia. Salony pozostają zamknięte od 27 marca. To już prawie miesiąc. Dla krótkich fryzur i bród - wieczność! Dlatego pora o siebie zadbać, Panowie! Po kilkutygodniowej przerwie Waszym fryzurom na pewno przyda się odświeżenie.

W "Barber House" Iława Waszą metamorfozą zajmie się Pani Julia, fryzjerka z 6-letnim doświadczeniem specjalizująca się w cięciach i stylizacjach mężczyzn i chłopców.

- Znów będziemy dla Was otwarci już od nachodzącego poniedziałku - cieszy się właściciel sieci "Barber House" Adrian Kwiatkowski. - Spodziewamy się sporych kolejek, dlatego bardzo prosimy: zarezerwujcie swoje wizyty!

Jest to istotne zarówno z punktu widzenia organizacyjnego (unikniecie oczekiwania), jak i epidemiologicznego (unikniecie skupisk). 


Barber House Iława (ul. Grunwaldzka 9A/2A) - jak zarezerwować swoją wizytę?

- online, przez zarezerwuj-online.pl;
- przez Facebooka (link);
- telefonicznie: 505 39 10 00.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.2526 sekundy