REKLAMAOrange
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. materiały MathRiders Iława.)

Aktywności na świeżym powietrzu, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi. "Lato z MathRiders", czyli organizowane latem półkolonie dla dzieci, zawsze łączy rozwój z rozrywką. W tym roku NOWOŚĆ! Program półkolonii wzbogaci spotkanie z technologią 3D.

Dzieci będą miały możliwość poznać i zobaczyć na własne oczy jej praktyczne zastosowania, w tym skanowanie 3D i druk 3D. Zapoznają się z elementami teorii, ale przede wszystkim - zobaczą, jak to tak naprawdę działa! 

Skąd pomysł na wpisanie spotkania z nowoczesną technologią do programu letnich półkolonii?

- To dzięki nowym nurtom kształcenia świat idzie naprzód. Każdego dnia powstają nowe wynalazki, narzędzia i technologie - mówi właścicielka szkoły matematyki MathRiders Iława Teresa Laskowska. - Dlatego także w naszych młodych ludziach chcemy rozbudzić ciekawość, zainteresowanie nowymi technologiami, nauką i inżynierią.

Ale "Lato z MathRiders" to też wiele innych atrakcji. Na półkolonie, które dzieci spędzą pod opieką instruktorów 3D oraz nauczycieli z MathRiders Iława i których bazą wypadową jest siedziba szkoły na ulicy Sobieskiego, składają się gry i zabawy na świeżym powietrzu, w gronie rówieśników, wycieczki i spotkania z ciekawymi ludźmi, a także warsztaty japonistyki i wiele innych ciekawych zajęć. Każdy dzień to inny temat i nowe, ciekawe doświadczenie!

- Misją naszego projektu "Lato z MathRiders" jest aktywizacja dzieci i młodzieży. Chcemy rozwijać w uczestnikach ich potencjał, pobudzić kreatywność i wzbudzić fascynację nowymi technologiami, a także przybliżyć nowe formy aktywnego wypoczynku i rozbudzić samodzielność myślenia - mówi Teresa Laskowska. - Zapewnimy Twojemu dziecku fantastyczną zabawę i odkrywanie świata. Wakacje z nami to najciekawsza propozycja w mieście.

LATO Z MATRIDERS 2021 - LETNIE PÓŁKOLONIE W TYM ROKU Z TECHNOLOGIĄ 3D!

  • Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku.
  • W godzinach 10-14 - koszt: 350 zł.
  • W godzinach 10-16 (z obiadem) - koszt: 550 zł.
  • Terminy turnusów do wyboru: 5 - 9 lipca; 12 - 16 lipca; 19 - 23 lipca; 26 - 30 lipca.

g


Już można rezerwować miejsca!
Skontaktuj się z organizatorem: 

Tel. 506 813 361.
E-mail: ilawa@mathriders.pl 
Witryna internetowa: http://mathriders.pl/ilawa.
Facebook: link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.416 sekundy