REKLAMALavard
REKLAMAIBO
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 kwietnia 2021, 11:00 komentarzy 2

(Fot. materiały autorki.)

9 kwietnia tego roku Anna Greall z Iławy zadebiutowała na rynku wydawniczym tomikiem poezji "Sen Nocy Wiosennej czyli Wszechświatem Jesteś". To wiersze i poematy, głównie o miłości. 

Anna Greall to poetka i malarka tworząca liryczne wiersze i poematy o tematyce romantycznej i egzystencjalnej, opisujące wrażenia oraz uczucia ludzkie obecne w otaczającym świecie. 

Utrzymane są one w duchu szekspirowskim i mickiewiczowskim oraz duchowego mistycyzmu, które odradzają człowieka poprzez serce i duchowe wnętrze. To wiersze, które przypominają czytelnikowi o podstawowych uniwersalnych wartościach. Niektóre są podwójne, pełne, tzn. można je czytać także od końca wersami, co pozwala odkryć ich dalszy ciąg, oraz sens. 

Kilka słów od autorki

Drodzy Czytelnicy, przedstawiam Wam swój pierwszy tomik poezji o miłości. Poezja ta jest niecodzienną alegorią pięknych uczuć, jakie mogą rodzić się w człowieku, w jego sercu. Mogą one również prowadzić do jego wewnętrznego duchowego odrodzenia, a tym samym uzdrowienia emocji i uczuć w połączeniu z duszą. 

Wiosenny tomik zawiera pierwsze 123 wiersze i poematy, jakie powstały pod koniec wiosny 2019 roku. Wydane zostały w kolejności tak, jak powstawały. Publikacja ta zawiera także barwne ilustracje 24 obrazów, które również poprzez impresje, a więc wrażenia, oddziałują na czytelnika i tworzą naturalną całość z wierszami i poematami. Tematyka miłosna i egzystencjalna. Poezja ta z pewnością oddziałuje na ukryte emocje, porusza duszę. 

Miłej podróży w odkrywaniu siebie, podczas "Snu Nocy Wiosennej". Zapraszam również do kolejnych tomików moich wierszy i poematów, jakie będą się ukazywać cyklicznie, latem, jesienią i zimą.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Greall

Tomik dostępny jest poprzez stronę stronę internetową "Anna Greall" na Facebooku oraz poprzez Instagram "anna.greall", a także lokalnie - w informacji turystycznej miasta. 

Na drugą połowę maja jest planowane spotkanie autorskie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAModera

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~szczurołap 2 5 miesięcy temuocena: 86% 

    Przecież to jakaś kpina.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Tygrys 1 5 miesięcy temuocena: 11% 

    Eee-tam! Nie ma jak nasza Pani v-ce burmistrzowa - na schwał kobita. Gdyby tak zgrabnie zasadniczo i krótko potrafiła mowy koniecznie na sesjach wygłaszać to z Niej fest kobita.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3927 sekundy