REKLAMAWardrom
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 maja 2021, 15:34 komentarzy 2

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Zawiódł materiał - tłumaczą pracownicy Iławskich Wodociągów. Pęknięta rura wodociągowej magistrali pod chodnikiem na ulicy Kościuszki w Iławie była przyczyną przerwy w dostawie wody do części odbiorców w centrum miasta.

Wodę trzeba będzie wyłączyć jeszcze raz, co będzie miało miejsce wieczorem.

To poważna awaria - pękła jedna z głównych rur wodociągowych. Wskutek zdarzenia wody nie mieli od godzin porannych w poniedziałek, 3 maja mieszkańcy ulicy Kościuszki i Grunwaldzkiej.

Teraz, jak dowiedzieliśmy się w Iławskich Wodociągach, woda znów płynie z kranów, jednak jej ciśnienie jest niższe niż zwykle. To dlatego, że awaria na razie została naprawiona jedynie doraźnie - właśnie w celu przywrócenia dostawy wody do odbiorców. Naprawa właściwa, która wymaga dostarczenia wymaganej części, zostanie przeprowadzona wieczorem. Rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa prawdopodobnie około 1,5 godziny. W tym czasie odbiorcy z ulicy Kościuszki i Grunwaldzkiej ponownie nie będą mieli w swoich mieszkaniach bieżącej wody. Iławskie Wodociągi powiadomią o szczegółach administratorów budynków, zostaną też wywieszone ogłoszenia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Iławaiak 2 12 dni temuocena: 33% 

    Długie te 1,5 godz., u mnie rano nadal brak wody… pewnie studnie kopią

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Ten 1 11 dni temuocena: 50% 

    Tak, specjalnie dla Ciebie

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3232 sekundy