REKLAMAPatrz
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

Majówki 2021 pod względem pogody z pewnością nie można zaliczyć do szczególnie udanych. Za to najbliższe dni będą już wyraźnie cieplejsze. Najlepiej w tym tygodniu zapowiada się niedziela, gdy w Iławie ma być 18 kresek na plusie.

Za nami długi majowy weekend - tuż po nim, we wtorek, będziemy mieli w Iławie temperaturę w wysokości do 13 kresek. To, w porównaniu do poniedziałkowych 6, spora poprawa! Wtorek wciąż będzie jednak dość pochmurny; nie zabraknie też deszczu, jednak opady nie powinny być intensywne.

Środa nad Jeziorakiem jeszcze trochę cieplejsza. Tym razem termometry pokażą do 14 stopni. Nadal mokro. Tym razem opady będą miały umiarkowany charakter.

Czwartek - trochę pogodniejszy. Będzie więcej słońca, przejaśnień, chociaż i słabego, przelotnego deszczu aura nam nie poskąpi. Na termometrach - do 12 stopni.

Kapryśna będzie końcówka pracującego tygodnia. W piątek w Iławie będzie nie najcieplej - termometry pokażą do 10 stopni, jednocześnie będzie częściowo słonecznie i umiarkowanie popada.

Dobre wiadomości na weekend. W sobotę temperatura wzrośnie do 14-15 stopni, zaś w niedzielę w Iławie termometry mają wskazać nawet 18 kresek! Sobota będzie przy tym dniem częściowo słonecznym, z symbolicznym deszczem, a niedziela zapowiada się wspaniale - ma być słonecznie i - dla odmiany - sucho.

Życzymy miłego tygodnia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3218 sekundy