REKLAMAWardrom
REKLAMAipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 maja 2021, 10:13 komentarzy 24

(Zdjęcia: KWP Olsztyn.)

Odcinek trasy wojewódzkiej nr 541 pomiędzy Lidzbarkiem a Kiełpinami w powiecie działdowskim był w poniedziałkowy wieczór, 3 maja miejscem tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Ofiarą tego zdarzenia jest 17-letnia dziewczyna, mieszkanka Lubawy, która była pasażerką volkswagena.

Służby zadysponowano na miejsce tego wypadku wieczorem w dniu 3 maja. Około godziny 20:00 na odcinku trasy wojewódzkiej pomiędzy Lidzbarkiem a Kiełpinami uległ wypadkowi samochód osobowy.

- Kierujący volkswagenem golfem 3 20-letni mieszkaniec gminy Lidzbark stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu oraz do przydrożnego rowu. Pojazd następnie bokiem od strony pasażerki uderzył w drzewo - mówi sierż. szt. Justyna Nowicka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu wypadku poniosła 17-letnia pasażerka. Ofiara wypadku była mieszkanką Lubawy.

Kierujący z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony przez zespół karetki pogotowia do szpitala w Działdowie. Od 20-latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub innych środków o podobnym działaniu. Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Lidzbarku.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: KWP Olsztyn.

REKLAMATom-bet
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2933 sekundy