REKLAMAGoguś
REKLAMASadek

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

28-latek pochodzący z gminy Susz, przebywający od dłuższego czasu za granicą, przyjechał do Polski z zamiarem załatwienia kilku spraw. Zostanie jednak o wiele dłużej, niż planował, bo aż 75 dni, a wszystko dlatego, że upomniał się o niego wymiar sprawiedliwości.

W ręce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wpadło kolejnych dwóch poszukiwanych. Mężczyźni odbywają już karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa i wykroczenia.

Pierwszy z poszukiwanych został zatrzymany już w piątek kilka minut po godz. 7:00. 

- Funkcjonariusze ustalili wówczas miejsce przebywania poszukiwanego 28-latka i natychmiast tam pojechali. Potwierdzili uzyskane informacje i zatrzymali mieszkańca gminy Susz - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od dłuższego czasu przebywał poza granicami naszego kraju i przyjechał do Polski tylko na chwilę, aby załatwiać kilka spraw. 

Teraz 28-latek będzie musiał zostać w ojczyźnie dłużej, bo aż 75 dni posiedzi w zakładzie karnym za zniszczenie mienia i zakłócanie spokoju i porządku publicznego.

Kolejnego poszukiwanego policjanci zatrzymali również w gminie Susz. Mężczyzna nie miał założonej obowiązkowej maseczki, kiedy to wylegitymowali go mundurowi. Funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę w policyjnych systemach. Okazało się, że 48-latek jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przetransportowali go do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 90 dni za uchylanie się od płacenia alimentów.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5811 sekundy