REKLAMANexera
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Nowy sezon nadszedł, gdy jeszcze obowiązywał ostrzejszy rygor sanitarny. Tymczasem na wiosnę przydałyby się nowe buty, no i trochę odświeżyć szafę też nie zaszkodzi! Na spragnionych modowych nowości i atrakcyjnych promocji cenowych czekają już wszystkie sklepy w Galerii Jeziorak w Iławie.

Galerie handlowe są ponownie otwarte od 4 maja. W Galerii Jeziorak w centrum Iławy sklepy respektują obowiązujące zasady, dzięki czemu jest bezpiecznie. Zastosuj się do obowiązującego limitu (maksymalnie 1 osoba na 15 m2), skorzystaj z przygotowanego płynu, aby zdezynfekować dłonie, zachowaj społeczny dystans i... ciesz przygotowanymi promocjami, bo są naprawdę atrakcyjne!

Jeśli szukasz obuwia, to przyjdź do CCC - sklep właśnie likwiduje wiosenną kolekcję, więc wiele modeli kupisz za połowę ceny. Opłacają się zakupy rodzinne - przy zakupie obuwia dziecięcego otrzymasz rabat 25% na  buty damskie i męskie. Nowe trendy koniecznie zobacz w salonie marki Wojas!

Sezonowe wyprzedaże trwają też w najlepsze w sklepach odzieżowych. Rabaty sięgają 50% w sklepach Greenpoint, House, 5.10.15 i Top Secret - tutaj dodatkowo obowiązuje upust 40% na drugą sztukę. Okazje także w Quiosque - tutaj odzież z wiosennej kolekcji kupisz z rabatem od  30 do 50%. 

Do tego wybrane ubrania są przecenione w sklepach Lee Wrangler i Big Star, a Olika już wprowadziła nową kolekcję. Diverse ubrania na nowy sezon sprzedaje taniej o 20%, a przeceny starszych modeli sięgają 40%. Wyprzedaż kolekcji wiosennej prowadzi też CROPP. 

Sportowy zawrót głowy jest w sklepie Martes - tutaj wyprzedaż to okazje rzędu -70%! Wyjątkowo opłacą się większe zakupy, bo drugi produkt otrzymasz za połowę ceny. 

Specjalne oferty przygotowały też sklepy bieliźniarskie - Trumph proponuje rabaty do -40%, w ESOTIQ przy zakupie 3 staników obowiązuje cena 99 zł za sztukę, a w Gatta, gdzie przecenione są wybrane modele bielizny, czeka jeszcze dodatkowa oferta za rajstopy: kup je za 9,90 zł albo tylko 27 zł za 4 pary!

Na lato przygotujesz się w Vision Express - mają wybrane okulary przeciwsłoneczne z rabatem 50%.

Miłych i udanych zakupów!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2794 sekundy