REKLAMARunicon
REKLAMAModera

(Fot. materiały Legia Soccer School.)

Wielu małych chłopców marzy, by kiedyś dostąpić zaszczytu gry na stadionie piłkarskim któregoś z wielkich klubów. Młodzi futboliści z przedszkola piłkarskiego Legii w Gminie Iława swe marzenia spełnią już 23 maja. 

Wtedy zawodnicy ze wszystkich ośrodków Legia Soccer School wezmą udział w uroczystym treningu, który odbędzie się na stadionie mistrzów Polski przy ul. Łazienkowskiej.

To niesamowite przedsięwzięcie najlepiej opisują liczby. Młodzi piłkarze, w godzinnych cyklach, będą trenować na 16 boiskach i pod okiem 60 trenerów. Łącznie, w ciągu całego dnia, w treningach na głównej płycie stadionu weźmie udział prawie 4 000 dzieci w wieku od 3 do 14 lat, ze wszystkich projektów Legia Soccer Schools.

W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski. Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czeka na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.


Jednocześnie wszystkich rodziców informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość zapisania dzieci do szkółki. Można tego dokonać na stronie www.ilawa.legiasoccerschools.pl oraz pod numerem telefonu 504170218.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 1.0793 sekundy