REKLAMAOrange
REKLAMAKaren
Krzysztof Harmaciński uczestniczył w gali za pomocą platformy internetowej.

Krzysztof Harmaciński uczestniczył w gali za pomocą platformy internetowej. (Fot. Gmina Iława.)

Kolejny raz mamy powody do dumy i radości, podaje Urząd Gminy w Iławie. 

Podczas kongresu Perły Samorządu 2021 zorganizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna, który odbył się 12 maja 2021 r., Gmina Iława odniosła spektakularny sukces. Zajęła dwa pierwsze miejsca: w kategorii "Gminy wiejskie" oraz w kategorii "Włodarz". 

Gala, podobnie jak ubiegłoroczna, odbyła się w formule hybrydowej. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński uczestniczył w niej za pomocą platformy internetowej.

Wójt Krzysztof Harmaciński zajął w kategorii "Włodarz" I miejsce. Warto podkreślić, że jest to już szóste zwycięstwo w rankingu Perły Samorządu. Również w kategorii "Gmina wiejska" Gmina Iława nie miała konkurencji i zajęła I miejsce. 

Miano Pereł Samorządu należy się tym, którzy nie tylko doskonale realizują powierzone prawem zadania, ale też w inspirujący i ambitny sposób odnoszą się do kluczowych wyzwań społecznych, środowiskowych i demograficznych, a w efekcie zapewniają lokalnym społecznościom wyjątkową jakość życia.

Podczas kongresu dwukrotnie zabrał głos wójt Harmaciński, który podkreślił rolę osób zaangażowanych w pracę na rzecz gminy i jej mieszkańców. Warto również zaznaczyć, że wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele samorządów z Gdańska, Gdyni, Poznania, Krakowa i wielu innych.

Retransmisja gali.

Więcej informacji TUTAJ.

Publikacja Urzędu Gminy w Iławie.

REKLAMANAJLAK
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2184 sekundy