REKLAMABANK
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 maja 2021, 09:25 komentarzy 3

(Fot. MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława.)

Słońce, piasek, siatkówka. W klubie Zryw-Volley Iława trwa letni nabór!

Nowy sezon siatkówki plażowej Zryw rozpoczął w niedzielę, 9 maja  na piaszczystych boiskach "dzikiej" plaży w Iławie. Tutaj też będą trenować ci, którzy teraz zapiszą się na zajęcia. 

Już tydzień wcześniej siatkarze i trener Zrywu przygotowali boiska i niecierpliwie oczekiwali poprawy pogody, by rozpocząć zajęcia treningowe. W tym roku, obok od lat uczestniczących w zajęciach siatkarek i siatkarzy Zrywu, na zajęcia klub zaprasza najmłodszych adeptów siatkówki, aby pod opieką trenerki Małgorzaty Pietroczuk rozpoczęli swoją "plażówkową" przygodę. 

- Przed nami nowy sezon, w którym będziemy tradycyjnie uczestniczyć we wszystkich kategoriach wiekowych dziewcząt oraz mamy zamiar zaznaczyć swój udział w kategorii juniorów - mówi trener Mieczysław Pietroczuk. - Wszystkie grupy pracują pięć razy w tygodniu, wkrótce rozegramy mecze kontrolne i już z niecierpliwością czekamy na kalendarz rozgrywek WMZPS o mistrzostwo województwa - dodaje.

Tego lata, wspólnie z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Zryw już po raz 26. zorganizuje Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet, Mężczyzn i Par Mieszanych oraz cykl turniejów Lato z Beach Volley 2021.

Trwa też letni nabór siatkarski 2021. Szczegóły treningów na "dzikiej" poniżej. Zainteresowanych grą uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami pod numerem telefonu 693 730 038.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA 

KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW:

(szkoła podstawowa klasy VI-VIII, szkoła ponadpodstawowa klasy I); 
wtorek, środa, piątek - godzina 16:00 - 17:30.

ZESPÓŁ LIGOWY MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA (młodziczki, kadetki, juniorki): 

(szkoła podstawowa klasy VIII, szkoła ponadpodstawowa klasy I-III);
wtorek, środa, czwartek, piątek - godzina 16:00 - 18:00, sobota - godzina 11:00.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Waldek 3 6 miesięcy temu

  Właśnie tak było byłem popatrzyłem i szybko odszedłem, gdyż uszy więdły od wulgaryzmów .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 2 6 miesięcy temu

  Ja Natomiast panu, panie Waldku proponuje się bardziej dopatrywać, bo wstyd to jest pisać takie oszczerstwa. Dziewczyny trenują praktycznie codziennie z trenerami, tworząc przyjemną atmosferę, a muzyka, która jest puszczana leci z głośników młodzieży siedzących na iławskiej plaży, na co ani siatkarze, ani trenerzy niestety nie mają wpływu. Trochę więcej ogłady, a następnym razem proponuje zrobić tak, jak ja- przyjść, popatrzeć, dopiero później ocenić :))

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Waldek 1 6 miesięcy temu

  Przy okazji rozgrywek na plaży zapraszam iławskich radnych aby Ci, posłuchali festiwalu piosenki wulgarnej która odbywa się za każdym razem, gdy dziewczęta prowadzą rozgrywki, jest to nielada nasza atrakcja turystyczna. Wstyd poprostu .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4532 sekundy