REKLAMAprofi
REKLAMAbanieczka
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 maja 2021, 21:26 komentarzy 30
Honda przebiła barierki i roztrzaskała się na przydrożnym drzewie, jeden z pasażerów poniósł śmierć na miejscu.

Honda przebiła barierki i roztrzaskała się na przydrożnym drzewie, jeden z pasażerów poniósł śmierć na miejscu.

Tragiczna aktualizacja dotycząca groźnego wypadku w Tuszewie (gm. Lubawa): śmierć na miejscu tego zdarzenia poniósł mężczyzna w wieku 25 lat.

Jak podaliśmy już na portalu, około godziny 19:45 samochód osobowy, którym jechało 5 osób, rozbił się na przydrożnym drzewie. Niestety, jednego z rannych, mężczyzny w wieku 25 lat, nie udało się uratować - poniósł śmierć na miejscu.

Policja już wstępnie ustaliła przyczynę tragedii.

- Według wstępnych ustaleń 20-latka kierująca samochodem marki Honda nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, przebiła się przez barierki i uderzyła w przydrożne drzewo - mówi asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji.

Samochodem podróżowało aż 5 osób. Jeden z pasażerów, 25-letni mężczyzna, poniósł śmierć na miejscu. Pozostali uczestnicy wypadku trafili z obrażeniami ciała do okolicznych szpitali, w tym jedną osobę transportował śmigłowiec LPR. 

Policjanci ustalają teraz szczegółowo wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Wiadomo już, że kierująca hondą 20-latka była trzeźwa.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.3964 sekundy