REKLAMARunicon
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

Czy - tak jak wiele zadowolonych i pewnych swoich kobiecych atutów iławianek - raz na zawsze pożegnałaś się już ze źle dobranym biustonoszem? Jeśli nadal nie, to już najwyższa pora! W Iławie na wyciągnięcie ręki mamy studio profesjonalnego brafittingu i uwielbiane przez kobiety modele staników od najlepszych polskich producentów.

Biust mały, czy duży, okrągły, czy smukły - każdy może być piękny! Jeśli w to wątpisz, to po prostu jeszcze nie byłaś u dobrej brafitterki.

Jak dobrać biustonosz, aby nie tylko pięknie i kobieco eksponował biust, ale też by był wygodny i pozostał na swoim miejscu, chociaż Ty jesteś aktywna? Na rzeczy zna się Aneta Trzaska, właścicielka Burleski - pierwszego w Iławie studia profesjonalnego brafittingu i sklepu z urzekającą bielizną, obok której wprost trudno przejść obojętnie. 

Burleska obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny. Startowała w trudnym okresie.

- Pandemia nie była dla nas łatwym czasem, ale przetrwaliśmy go dzięki naszym stałym klientkom, którym ogromnie dziękujemy za zaufanie, jak i grupie nowych pań, które zaczęły nas odwiedzać - mówi pani Aneta. - Teraz jesteśmy pełni optymizmu. Mam nadzieję, że będziemy się nadal rozwijać. W planach mam dalszą rozbudowę asortymentu, a także organizację przeróżnych kobiecych eventów - wcześniej z oczywistych względów te plany zostały pokrzyżowane, teraz wreszcie z radością do nich wracam. Dla moich klientek jestem zawsze na bieżąco, aby sprostać ich wymaganiom.

Burleska zaprasza Panie do wspólnego świętowania 1. urodzin studia!

  • Od 27 maja (włącznie) przez 3 dni czeka na Was rabat na cały asortyment w wysokości 10%. 
  • Do tego do każdego zakupu - upominek!
  • I to jeszcze nie koniec. Burleska ogłosi na swoim profilu w mediach społecznościowych loterię dla wszystkich paragonów - do wygrania atrakcyjna nagroda - niespodzianka! Nie przegapcie.

g


Burleska - studio brafittingu i sklep z bielizną

Ul. Kopernika, 5/3B.
Tel. 574 785 767.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 9-17;
sobota: 9-14.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.5195 sekundy