REKLAMAin-meble
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 maja 2021, 09:30 komentarzy 6

(Fot. Info Iława.)

Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest organizatorem wystawy pod nazwą "ESSA!". To grupowa ekspozycja prac młodych artystów, studentów magisterskiego roku dyplomowego z Instytutu Sztuk Pięknych UWM.

- Wystawa jest dla nas podsumowaniem pewnego etapu rozwoju artystycznego, ale też pięcioletniej wspólnej ścieżki edukacyjnej. Eksponowane prace stanowią przekrój aktualnej twórczości, projektów, fascynacji z różnych obszarów działań, w których się realizujemy: są to działania z obszaru grafiki warsztatowej, malarstwa, rzeźby, rysunku i fotografii - mówią twórcy, których prace będzie można zobaczyć na wystawie, a są wśród nich:

Anna Czaplińska, Jan Karbowski, Agata Topolewska, Natalia Śliwińska, Wiktoria Florczak, Helena Wiszniewska, Weronika Jeziorek, Katarzyna Słabińska, Anna Stepnowska, Magdalena Boduszek i Joanna Wiktorzak.

Wernisaż wystawy, który odbędzie się w miejscu nietypowym - zabytkowej wieży ciśnień przy ul. 1 Maja w Iławie - zaplanowano na piątek, 11 czerwca na godzinę 18:00. Wstęp na wydarzenie będzie wolny.

Następnie wystawa będzie dostępna do końca czerwca we wtorki i czwartki w godzinach 17 -19, po telefonicznym umówieniu się.

Red. kontakt@infoilawa.pl. 

REKLAMATom-bet

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~eulau 6 4 miesiące temu

  Zdjęcia chyba są z wystawy w Olsztynie?!?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a co z Luwrem ? 5 4 miesiące temuocena: 100% 

  w Iławie był chyba nawet Luwr do wystawiania dzieł sztuki . To już go nie ma ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Matejko 4 4 miesiące temuocena: 100% 

  Wystawa taka sobie To jest sztuka dla sztuki w samej sztuce

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nareszcie 3 4 miesiące temuocena: 88% 

  Bardzo słuszna inicjatywa. Może to ożywi częściowo choć tę zabytkową iławską wieżę ciśnień. A może z czasem także trzy pozostałe? Ale wieżę z ul. 1 Maja ich właściciel, czyli Iławskie Wodociągi, mogłyby najpierw wyczyścić ze wstrętnych "mazajów", jakimi pokryta jest jej dolna część. Aż przykro patrzeć. Może wystarczyłby jakiż wąż podłączony do hydrantu i strumień wody? Wodociągom fachowców od wody przecież nie brakuje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nareszcie 2 4 miesiące temuocena: 50% 

  Przepraszam, ale jaka Agatko? Nigdy nie byłem, nie jestem i chyba już nie będę żadną Agatką. Może i szkoda...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ania 1 4 miesiące temuocena: 100% 

  Brawo, Agatko.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4554 sekundy