REKLAMANexera
REKLAMAORKA

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji, resortu zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego możliwa jest organizacja zajęć w formie półkolonii. To świetna informacja dla dzieci, które już zaprasza na taki aktywny wypoczynek w Iławie Stowarzyszenie Szkoła Pływania „Orka”. 

„Orka” od lat prowadzi półkolonie dla dzieci. Udowadnia, że wakacje w mieście nie muszą być nudne! 

Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-14 lat do udziału w półkoloniach, pełnych sportu oraz rekreacji ruchowej. Zachęcamy do zapisów i wzięcia udziału w jednym z trzech proponowanych dwutygodniowych turnusów. 

Zajęcia prowadzone są przez wychowawców, którzy współpracują z „Orką” od lat, dzięki czemu najlepiej znają potrzeby uczestników. 

W PROGRAMIE ZAJĘĆ:

  • nauka i doskonalenie pływania, 
  • zajęcia sportowe na sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu, 
  • zajęcia plastyczne, 
  • spotkania o tematyce bezpieczeństwa 
  • i - w miarę możliwości - inne atrakcje. 

f

„Orka” informuje, iż spełnia wszelkie warunki, jakie stawiane są organizatorom wypoczynku. Półkolonie zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi COVID-19, dopełnione zostaną wymagania sanitarne określone w wytycznych. 

- Naszym celem jest promowanie aktywności sportowej w formie zabawy i wypoczynku. Łączymy dobrą zabawę z wieloma formami aktywności fizycznej, aby każdy z naszych podopiecznych odkrył w sobie swoje zdolności, czy też sportową pasję - podkreśla Aneta Rychlik, przedstawicielka Stowarzyszenia. - Nikt nie jest dla nas ważniejszy od powierzanych nam dzieci i młodzieży. 


Wyślij swoje dziecko na półkolonie z „Orką”,

aby po długiej przerwie wywołanej pandemią mogło na nowo cieszyć się sportem i rekreacją dla dobrego samopoczucia!


Zapisy są przyjmowane drogą mailową: orkailawa@gmail.com.

Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2378 sekundy