REKLAMAPatrz
REKLAMAOlszta

(Fot. KPP w Iławie.)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie otrzymali nowy oznakowany radiowóz, który został zakupiony ze środków z budżetu Komendy Głównej Policji.

Do Komendy Powiatowej Policji w Iławie przyjechał nowy radiowóz. Volkswagen Transporter trafił już do służby w iławskiej jednostce policji, gdzie będzie wykorzystywany w codziennej służbie na terenie całego powiatu. Samochód, który kosztował ponad 200 000 złotych, został zakupiony ze środków pochodzących z budżetu Komendy Głównej Policji.

Volkswagen wspierać będzie służbę iławskich policjantów w dbaniu o bezpieczeństwo na terenie powiatu. Zakupiony samochód pomoże w codziennej służbie funkcjonariuszom i przyczyni się z pewnością  do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających powiat iławski, nie ma wątpliwości komenda policji w Iławie.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPakersi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3629 sekundy