REKLAMAprofi
REKLAMASadek

(Zdjęcia: st. kpt. Krzysztof Rutkowski.)

31 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie odbył się uroczysty apel w związku z zakończeniem służby przez Panią aspirant sztabową Krystynę Kaczyńską.

Komendant powiatowy bryg. Piotr Wlazłowski, dziękując za lata służby Pani aspirant, przypomniał jej wieloletnią historię służby w iławskiej komendzie. 

Pani Kaczyńska rozpoczęła pracę w iławskiej jednostce 1 sierpnia 1993 r., początkowo na stanowisku młodszego referenta, a później referenta. Po reformie administracyjnej w 1999 roku kontynuowała służbę w nowo powstałej Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie, gdzie od 21 kwietnia 1999 r. do końca swojej służby zajmowała odpowiedzialne stanowisko  głównej księgowej.

Przez wiele lat systematycznie podnosiła swoje kwalifikacje, zarówno w zakresie dziedzin pożarniczych, uzyskując tytuł technika pożarnictwa, jak również w zakresie finansów i rachunkowości.

Podczas swojej służby Pani aspirant wielokrotnie dała się poznać jako osoba życzliwa, sumienna i bardzo oddana służbie, wielokrotnie poświęcająca czas poza służbą do realizacji zadań, co szczególnie podkreślił brygadier Wlazłowski.

Panią aspirant pożegnali koledzy i koleżanki, życząc zdrowia oraz spełnienia marzeń i realizacji planów. Strażacy mają nadzieję, że Pani aspirant nie zapomni o jednostce, w której spędziła prawie trzydzieści lat służby.

Opracował: st. kpt. Krzysztof Rutkowski/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: st. kpt. Krzysztof Rutkowski.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3493 sekundy