REKLAMAT-mobile
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 czerwca 2021, 11:29

W życiu bywa różnie, nie zawsze udaje nam się stworzyć dobry związek, a czasem po prostu w małżeństwie są pewne zawirowania, które najlepiej rozwiązywać szybko. Dzięki temu w wielu przypadkach udaje się uratować nasze relacje.

 1.    Mąż/żona mnie zdradza?
 2.    Jakie są oznaki zdrady?
 3.    Podsłuch czy wynajęcie usług detektywa? 

Mąż/żona mnie zdradza?

Okazuje się, że zdradzać i oszukiwać potrafi każdy a zdrady niestety trafiają się dość często. Jeśli więc mamy powody, by przypuszczać, że mąż/żona nas zdradza, korzystając z usług firmy http://podsluchy24.pl możemy to udowodnić. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo, by założyć podsłuch telefonu. Czym sugerować się, zanim podejmiemy decyzję o śledzeniu telefonu?

Jakie są oznaki zdrady?

Kiedy w związku zaczyna się dziać coś niepokojącego zaczynamy dostrzegać istotne zmiany. Kilka z nich może świadczyć o zdradzie:

Niepokój powinna wzbudzić sytuacja, kiedy nasz partner staje się oziębły, i o dziwo jeśli nagle zauważamy nadmierną troskę, również może być to niepokojący sygnał.

Zapewne powinniśmy cieszyć się, jeśli nasz partner dba o siebie, jeżeli jednak zauważamy spore zmiany, widzimy, że robi to w sposób przesadny, inny jak dotąd – jest to kolejny sygnał. W takich sytuacjach partner nagle zaczyna używać drogich perfum, zapisał się na siłownię lub zmienił fryzurę.

Dotychczas nie mieliśmy przed sobą żadnych tajemnic, bez problemu zaglądaliśmy do naszych komórek, czy laptopa, a tu nagle jest problem – na komórkę i laptopa zostało założone hasło, a partner robi wszystko, by ukryć komórkę przed nami. Wieczorami zaś zasłaniając się pracą przesiaduje do późnych godzin na Facebooku.
Kiedyś spędzaliśmy wolny czas wspólnie, a teraz okazuje się, że ciągle musimy zmieniać plany, partner przebywa dużo czasu poza domem, a jedyny powód jaki podaje, to godziny nadliczbowe w pracy. I jeszcze do tego unosi się, że przecież musi pracować, by utrzymać rodzinę.

Kiedy przychodzi wieczór wciąż udaje zmęczonego, a bliskość jaka była między nami znika bez żadnego racjonalnego uzasadnienia.

Sprawdzając stan konta nagle dostrzegamy, że zniknęła kwota pieniędzy i zupełnie nie mamy pojęcia, na co ją wydatkowaliśmy, a partner nie próbuje nawet tego wyjaśnić.

Coraz częściej kłócimy się, i mimo, że staramy się dążyć do zgody, naszemu partnerowi wcale na tym nie zależy. 

Podsłuch czy wynajęcie usług detektywa?

Podsłuch czy wynajęcie detektywa? Wybór powinien być łatwy. Już choćby patrząc na wydatki, gdzie za dzień pracy detektywa będziemy musieli zapłacić około 1500 złotych, a porównując za program do podsłuchu SpyOne od 350 złotych – jak łatwo się domyślić większość wybiera podsłuch telefonu. Do wyboru jest wiele opcji, z wykupieniem płatnej pomocy technicznej, pomocy w instalacji SpyOne czy nagrywaniu rozmów. Można szpiegować Messengera oraz chyba wszystkie dostępne social media i śledzić telefon, a lokalizacja telefonu jest bardzo dokładna, do 5 metrów.

Pamiętajmy, że SpyOne może posłużyć nie tylko do śledzenia i podsłuchiwania żony i męża. Można go również wykorzystać, kiedy chcemy skontrolować syna lub córkę, ponieważ mamy wątpliwości, co do ich zachowania.

Artykuł sponsorowany.

TEMATY polecamy
REKLAMAgeodeta

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.556 sekundy