REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAMoya

(Fot. UM w Iławie.)

Urząd Miasta Iławy opublikował, zgodnie z ustawowym wymogiem, dokument podsumowujący działania realizowane w 2020 roku z uwzględnieniem wykonania przyjętych strategii, uchwał i programów. 

Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski: 

Opracowany raport jest pigułką informacyjną na temat naszego miasta i podejmowanych przez nas działań w 2020 roku. Należy podkreślić, że stanowi on wycinek najważniejszych realizacji, a bardziej szczegółowe informacje w danych obszarach można uzyskać, kontaktując się z Urzędem Miasta lub współpracującymi jednostkami. Tegoroczny raport został dostosowany do wskazówek i spostrzeżeń uczestników konsultacji i ankiet. Dlatego dziękuję za każdy głos, który pomógł nam przygotować dokument przejrzysty, czytelny, poruszający interesujące tematy i ukierunkowany na mieszkańców Iławy.

Mimo iż samo określenie „raport” może sugerować nudne treści, w tym przypadku czeka na zainteresowanych zbiór wykresów, analiz, danych, infografik i statystyk. Dokument został opublikowany wzorem poprzedniego roku w formie elektronicznej, która jest intuicyjna i nie powinna stanowić problemu w poruszaniu się po poszczególnych działach.

Raport można pobrać ze strony: link.

Każdy mieszkaniec Iławy będzie miał możliwość zabrania głosu na temat zawartych w  raporcie informacji podczas debaty, która odbędzie się w trakcie sesji Rady Miejskiej zaplanowanej na 21 czerwca 2020 r. (poniedziałek). 

Wskazówki jak to zrobić: link.
Wzór zgłoszenia do udziału w debacie: link.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAAngielski
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2493 sekundy