REKLAMASpeed
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

Wiosna to świetny czas, by popracować nad sylwetką. Ćwiczeniom sprzyja teraz nie tylko pogoda - wreszcie, po długiej przerwie, otwarto siłownie! Czy wiesz, że z odpowiednimi suplementami Twój wysiłek przyniesie znacznie lepsze rezultaty? Warto też mieć zapas wartościowych przekąsek - mając je pod ręką, nie będziecie sięgać po "puste kalorie". To wszystko i więcej zapewni Wam sklep NOVA PRO w Iławie z suplementami, odżywkami i zdrową żywnością.   

Sklep Nova Pro w Iławie: nowości, promocje, szeroki wybór i dobre ceny!

Ilość zdjęć 13

Otwarcie siłowni - w końcu! 

Siłownie są znów otwarte, a lato za pasem! Przyszedł czas na zmiany - pora nad sobą popracować. Pomoże Ci odpowiednia suplementacja. To jest to, wpadnij do NOVA PRO po odpowiednie produkty dla siebie, brata, siostry i każdego, kto chce zmienić samego siebie na lepsze i zadbać o zdrową sylwetkę.

Teraz także w Internecie

Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy zakupy lubią robić w zaciszu własnego domu - NOVA PRO uruchamia sprzedaż online. Już działa sklep internetowy, w którym możecie zamówić produkty z całego asortymentu zarówno z odbiorem w sklepie, jak i z dowozem do domu. Ważnym aspektem jest również to, że sklep wysyła paczki na terenie całej Polski.

https://novasuplementy.pl

Duży wybór, atrakcyjne ceny

W sklepie stacjonarnym NOVA PRO znajdziecie duży wybór produktów, szczególnie białek i kreatyn, ale również produktów żywnościowych, w tym wiele rodzajów kremów i ciastek bez szkodliwego białego cukru, a także owoców i orzechów. Jedną z wielu zalet sklepu są również ceny, które w większości są zbliżone lub takie same jak ceny producentów. Możesz więc, w internetowych cenach, dostać te świetne produkty od ręki, na miejscu. 

Nie brakuje nowości    

Nowości - w NOVA PRO stale dodają nowy asortyment! Znajdziecie tutaj zarówno produkty sezonowe, jak i takie, które dopiero niedawno pojawiły się na rynku. Obecnie jedną z nowości są orzechy w czekoladzie z różnymi dodatkami oraz owoce i bakalie (żurawina, banany, rodzynki, daktyle...) w czekoladzie z ALLNUTRITION. Migdały, arachidy, orzechy laskowe w mlecznej, ciemnej, czy też białej czekoladzie z dodatkami, takimi jak kawa, pomarańcza czy kokos - brzmi świetnie, jeszcze lepiej smakuje, a do tego dostarczy Ci wartościowej porcji cennych witamin i minerałów. 

Cały czerwiec z rabatem

Teraz bonus - z kodem „Jestem fit” otrzymacie rabat 10% na cały asortyment, przez cały czerwiec! Warto również obserwować social media sklepu, aby dowiedzieć się troszkę więcej o produktach i ich zastosowaniu. Wypatrujcie też na socialach konkursu, w którym już niedługo będzie można wygrać produkty od NOVA PRO.

Facebook: https://www.facebook.com/NOVA-PRO-102764541691969/
Instagram: https://www.instagram.com/nova_pro_ilawa/.

"Czekamy na Was!" - NOVA PRO zaprasza w nowych godzinach

Sklep działa teraz w nowych godzinach: w poniedziałki i środy od 12 do 20, we wtorki, czwartki i piątki od 10 do 18, a w soboty od 10 do 14.

NOVA PRO, Iława, ul. Kopernika 3/4B.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 4.8117 sekundy