wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 czerwca 2021, 15:41 komentarzy 6

(Fot. Kadr z nagrania.)

Nieudany wyjazdowy mecz Jezioraka Iława. Najpierw własne niewykorzystane sytuacje, później indywidualne błędy, które wykorzystał przeciwnik - tak zdiagnozował porażkę 3:0 z Polonią Lidzbark Warmiński trener iławian Wojciech Figurski.

31. kolejka forBET IV ligi
Polonia Lidzbark Warmiński - Jeziorak Iława 3:0 (0:0)
2 czerwca, Lidzbark Warmiński

1:0 - Sergey Gurov
2:0 - Dawid Bogdański
3:0 - trafienie samobójcze

Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik bezbramkowy; Jeziorakowi nie udało się wykorzystać okazji, które miał w tej części meczu.

- Później sami podaliśmy rękę przeciwnikowi - skomentował podczas pomeczowej konferencji trener Jezioraka Wojciech Figurski. - W kilka, kilkanaście minut sami narobiliśmy sobie dużo problemów i już nie potrafiliśmy się z tego podnieść. Miały miejsce błędy indywidualne, które nie powinny się nam przydarzyć - dodał.

Obszerniejszy komentarz szkoleniowca iławian na załączonym materiale wideo. Zobaczcie też, jak w tym spotkaniu padły gole.

Źródło materiałów wideo: Jeziorak TV i Karol Synowiec.