REKLAMAFit
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Tylko 6 lat mają najmłodsi ninja startujący w weekendowych zawodach Ninja Series w Iławie! To właśnie najmłodsi zawodnicy rozpoczynają w sobotę, 5 czerwca zmagania w ramach pierwszej edycji tej nowej w naszym mieście imprezy.

Rywalizację rodem z telewizyjnego show "Ninja Warrior Polska" można oglądać pod dachem iławskiego lodowiska dzisiaj i jutro - praktycznie od rana do wieczora.

Ninja Series w Iławie. Sobotnia odsłona nowej sportowej imprezy zdominowana przez najmłodszych ninja.

Ilość zdjęć 34

Ninja Series w Iławie to efekt kooperacji Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji z organizatorem cyklu takich zawodów w różnych lokalizacjach w kraju. Także wydarzenie w naszym mieście odbywa się w ramach Polskiej Ligi Ninja. Na wymagających torach, gdzie trzeba wykazać się zwinnością, siłą, wytrzymałością i szybkością, sprawdzają swoje umiejętności zarówno iławianie, jak i przyjezdni, dorośli i dzieci. Rywalizację w sobotni poranek rozpoczęli właśnie najmłodsi. Dzisiaj rozgrywane są zawody w kategoriach Little Ninja (6-9 lat) oraz Young Ninja (10-13 lat), będzie można także zobaczyć sztafety Kids (również 10-13 lat). 

Po zakończeniu zmagań dzieci i młodzieży jeszcze dzisiaj wieczorem, odbędą się pierwsze starty na torze open. Te wyścigi będą miały charakter eliminacji do finału imprezy. Ten, zgodnie z harmonogramem, rozpocznie się o godzinie 18:15 w niedzielę.

Pod dachem iławskiego lodowiska zawodnicy dają z siebie wszystko, a publika entuzjastycznie dopinguje. Wstęp dla widzów jest wolny.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5277 sekundy