REKLAMAPatrz
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 czerwca 2021, 19:11 komentarzy 8

(Fot. Info Iława.)

Wbrew wcześniejszym planom nie doszło podczas dzisiejszego walnego zebrania Jezioraka Iława do wyboru nowego zarządu i prezesa.

Klub z ulicy Sienkiewicza w Iławie postanowił wybory nowych władz odłożyć.

Na walnym Jezioraka Iława.

Ilość zdjęć 6

Walne Jezioraka, zorganizowane w poniedziałkowe popołudnie w hali sportowo-widowiskowej w Iławie, zgromadziło kilkadziesiąt osób. Zaszły zmiany w podanym wcześniej do publicznej wiadomości porządku obrad, mianowicie zrezygnowano z zaplanowanych wcześniej wyborów: nowego prezesa, członków zarządu i członków komisji rewizyjnej. 

Uczestnicy walnego, zgodnie z planem, wysłuchali natomiast sprawozdania prezesa Jezioraka Andrzeja Sobiecha z działalności w mijającej kadencji. Szczególnie podkreślił on sprawną działalność Akademii Piłkarskiej Jezioraka, a także sportowe sukcesy klubu w minionych latach: awanse drużyny zarówno seniorów (trzy awanse w 6 lat), jak i juniorów.

- Największym sukcesem naszego klubu jest stabilność finansowa, jak również gra naszych wychowanków w pierwszym zespole - mówił Andrzej Sobiech. 

Prezes podziękował też wszystkim trenerom i zawodnikom, a także władzom miasta i Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Podczas swojego wystąpienia krótko przedstawił jeszcze sytuację kolejnych, poza piłkarską, sekcji Jezioraka: piłki ręcznej, tenisa stołowego i sztuk walki.

Następnie zarządowi udzielono jednomyślnego absolutorium.

Na tapet, w ramach zebrania, członkowie stowarzyszenia wzięli też zmiany w statucie i nazwie stowarzyszenia (miała zostać zmieniona na Iławski Klub Sportowy Jeziorak Iława). Tych zmian ostatecznie nie dokonano, temat ten, podobnie jak wybory nowych władz, przekładając.

Termin kolejnego walnego wyznaczono na 21 czerwca na godzinę 17.30.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława
.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Sum 7 miesiąc temuocena: 0% 

  Prezesa IKS-u powinien mianować Burmistrz i tyle!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 6 miesiąc temuocena: 20% 

  Gdyby zgłosił się ktoś nie z piłki nożnej, ale powiązany ze sportem wyczynowym i z jajami gość, to jak - wzięliby na Prezia?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szef 5 miesiąc temuocena: 20% 

  na pedzia jo

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gudi 4 miesiąc temuocena: 88% 

  Nie dla pomysłu połączenia Akademii Jezioraka z Małym Jeziorakiem!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Łojciec 3 miesiąc temuocena: 50% 

  To był wymysł Szpady i Zakiera i to na ich warunkach. Widać kasy brakuje, bo coraz więcej rodziców przepisuje swoje pociechy od "prywaciarzy" do Jezioraka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hh 2 miesiąc temuocena: 23% 

  Kogo to obchodzi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mr Czop 1 miesiąc temuocena: 67% 

  Winno być 21.06.2021 / 20.06.2021 to jest niedziela

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4558 sekundy