REKLAMABANK
REKLAMAPatrz

(Fot. MBP Iława.)

Wystawa "Tak Cię widzę Warmio +2" autorstwa Renaty Kniefel, to nowość w galerii jazzowej w Iławie.

Renata Kniefel - urodzona i wychowana w Iławie, obecnie mieszkanka Olsztyna. Swoją pasję do fotografowania odkryła w 2015 roku dzięki kursowi fotografii w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. Jej zdjęcia zostały nagrodzone m.in. w takich konkursach jak: Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne w Olsztynie (2016), Warmińskie Klimaty (2017), Ogólnopolski Festiwal Fotografii Ojczystej w Goczałkowicach-Zdroju (2018, 2020), 4. Międzynarodowy Biennial Fotografii DEFINICJA PRZESTRZENI (2020). Obecnie członkini Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie rozwija swoją miłość do fotografii i do Warmii. 

Razem z autorką zapraszamy Was w fotograficzną podróż po niezwykłej, pięknej i różnorodnej Warmii. Wystawę można obejrzeć w galerii jazzowej przy ratuszu do końca czerwca.

MBP Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6306 sekundy