REKLAMAGabinet Okulistyczny Helena Tretau
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 czerwca 2021, 14:39 komentarzy 2

(Fot. Kadr z nagrania.)

REGION. Spadochroniarz, w stroju do tzw. wingsuitingu, wylądował na boisku piłkarskim w Elblągu - w trakcie meczu. "Takie rzeczy tylko w forBET IV lidze!" - komentuje Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, który opublikował zajście niecodziennego incydentu.

Do zdarzenia doszło podczas IV-ligowego meczu rezerw Olimpii Elbląg z Pisą Barczewo w minioną niedzielę. Gospodarze wygrali to spotkanie aż 6:3, ale - jak sami przyznają - obrazkiem meczu było tym razem nie zdjęcie zdobywanego gola, lecz... fotka spadochroniarza, który niespodziewanie wylądował na boisku.

- O Jezu! - skomentował zaskoczony spiker. - W życiu nie widziałem takiej sytuacji na meczu piłkarskim! Całe szczęście, nic się nie stało koledze, który nam wylądował na boisku.

Zauważcie na nagraniu moment, w którym sędzia wręcza spadochroniarzowi żółtą kartkę. Jeszcze raz takie "zagranie" i będzie czerwona! :-)

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: W-M ZPN.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMASalon okulistyczny

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Siara 2 3 miesiące temuocena: 0% 

    No i w p..... u wylądował

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~autochton 1 3 miesiące temuocena: 100% 

    Dobry numer z tą kartką, ale powinien od razu dostać czerwoną

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5509 sekundy