REKLAMAFit
REKLAMABanieczka

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Jeden ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, na widok radiowozu chowając się w zabudowaniach gospodarczych, kolejny został przymusowo doprowadzony do szpitala, a kobieta wpadła w pociągu. Trzy zatrzymania osób poszukiwanych zrealizowali wczoraj policjanci w powiecie iławskim.

Policjanci mają szereg zadań, które realizują w czasie służby. Jednym z nich jest sprawdzanie miejsc, gdzie mogą przebywać osoby poszukiwane. Wczoraj mundurowi zatrzymali kolejnych troje poszukiwanych.

Pierwszego z poszukiwanych mężczyzn policjanci zatrzymali  kilka minut przed godziną 8:00. Funkcjonariusze podczas czynności służbowych zauważyli, że poszukiwany 41-latek jedzie mazdą. Policjanci zatrzymali mężczyznę, wylegitymowali go oraz sprawdzili w policyjnych systemach. Okazało się, że mieszkaniec gminy Iława poszukiwany jest przez Sąd Okręgowy w Elblągu do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat i 6 miesięcy z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Jak ustalili policjanci, mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, pracując w gospodarstwie i chowając się na widok radiowozów w zabudowaniach gospodarczych.

Tymczasem w Suszu policjanci zatrzymali 43-latka. Ten mężczyzna był poszukiwany na podstawie postanowienia o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu do szpitala.

Trzecią - i tego dnia ostatnią - poszukiwaną osobę zatrzymali policjanci podczas interwencji w pociągu. Kierownik zgłosił oficerowi dyżurnemu, że jedna z pasażerek nie posiada biletu na przejazd. W trakcie czynności okazało się, że nie było to jedyne przewinienie kobiety. Jak ustalili policjanci, 31-latka poszukiwana była przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie w celu ustalenia miejsca pobytu. Kobieta sporządziła oświadczenie i została zwolniona.

Zatrzymanie osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości to często tylko kwestia czasu, komentują mundurowi.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3135 sekundy