REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAKaren
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 czerwca 2021, 10:08 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Dziewięć występów, starannie przygotowanych programów artystycznych, złożyło się na tegoroczny przegląd twórczego dorobku iławskich przedszkoli. W wydarzeniu, zorganizowanym we wtorek rano w amfiteatrze w Iławie, wzięły udział zarówno placówki miejskie, jak i niepubliczne.

"Przedszkole tańczy i śpiewa", tradycyjnie pod tym hasłem odbył się dzisiejszy przegląd. Dzieci były oklaskiwane za talent i wytężoną pracę włożoną w przygotowanie wokalno-tanecznych programów.

To był prawdziwy talent show w wykonaniu iławskich przedszkolaków!

Ilość zdjęć 120

Przedszkole Miejskie nr 2 reprezentowała grupa "Muchomorki". Program tańca, śpiewu i gry aktorskiej, wykonany przez dzieci, został przygotowany pod opieką pań Aleksandry Sierakowskiej, Beaty Kowalewskiej i Małgorzaty Pawłowskiej. 

Wystąpiły też przedszkolaki z chóru "Grzeczne dzieci" działającego w Przedszkolu Miejskim nr 4. Program powstał pod okiem pani Alicji Piotrowskiej.

Następnie Przedszkole Niepubliczne "Majka" zaprosiło na "Smerfów świat" - taniec w wykonaniu "EKO-ZUCHÓW" - grupy z opiekunkami paniami Agnieszką Kaniewską i Nikolettą Bytner.

"Morskie opowieści", to z kolei tytuł programu przygotowanego pod opieką pani Jolanty Osickiej przez grupę "Wesołe nutki" z Niepublicznego Przedszkola "Pluszak".

Później z Przedszkola Miejskiego nr 6 zaprezentowały się publiczności grupy "Wiewiórki" i "Słoneczka". Program pod nazwą "Bum, bum, bum, śpiew i taniec z bum rurkami", na który złożyła się piosenka "Śpiewaj z nami" i afrykański taniec, pomogła dzieciom przygotować pani Marta Przybyła.

Z Przedszkola Miejskiego nr 3 wystąpiły "Sowy". To grupa dzieci, które pod opieką pań Moniki Burzy, Wioletty Bieszczad i Jolanty Zakrzewskiej przygotowała taniec "Crazy frog" i piosenkę "Dni, których jeszcze nie znamy".

"Tańcem dookoła świata" zabawiały publiczność dzieci z grupy "Sówki" Przedszkola Niepublicznego "Mali Odkrywcy", które pracowały nad swoim występem pod opieką pań Doroty Rucińskiej i Anny Szylakowskiej. 

Grupa "Biedronki" z Przedszkola Miejskiego nr 5 postawiła na taniec "Belgijka - mam tę moc". Z przedszkolakami pracowały nad tym układem panie Hanna Hejka-Piotrowska i Joanna Drossel.

Tegoroczny przegląd zakończył jeszcze jeden występ w wykonaniu dzieci z "Pluszaka". Tym razem grupa "Sowy" zatańczyła poloneza do muzyki z "Pana Tadeusza". Nad przygotowaniem tego programu czuwały panie Karolina Betlejewska, Dominika Borowska i Joanna Kupis-Werfel. 

Wszystkie występy bardzo się podobały zgromadzonej w amfiteatrze publiczności; każdą z grup nagrodzono gromkimi brawami.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMASalon okulistyczny

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mama 2 3 miesiące temuocena: 50% 

    Pani Viceburmistrz 50 tka na karku, a strój jak nastolatka. Oczywiście gdyby to było wydarzenie prywatne nic mi do tego, jednak ze sceny mieliśmy możliwość oglądania Pani bielizny.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Co prawda to prawda 1 3 miesiące temuocena: 17% 

    Narobią bachorów później problem.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.8561 sekundy