REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Wyjątkowo w plenerze - aby skorzystać z przepięknej, już wakacyjnej aury - odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w szkole językowej GREGOR w Iławie.

Do miejskiej fosy w środę, 16 czerwca licznie przybyli kursanci, zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe, którym towarzyszyli bliscy.  

- To był dla nas rekordowy rok - wydajemy 221 certyfikatów. Brawa dla Państwa! - mówił dyrektor szkoły Grzegorz Olszewski, który co roku organizuje galę z okazji zakończenia roku szkolnego.

Uroczyste spotkanie zawsze staje się okazją, aby uczniom pogratulować osiągnięć i postępów, a lektorom podziękować za zaangażowanie. Nie mogło też zabraknąć podsumowania minionego roku szkolnego.

W tym czasie placówka w Iławie cieszyła się rekordowym zainteresowaniem, a dodatkowo GREGOR z powodzeniem uruchomił filię w Nowym Mieście Lubawskim.

- Był to kolejny etap rozwoju naszej szkoły, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Będziemy kontynuować pracę w Nowym Mieście Lubawskim - zapowiedział Grzegorz Olszewski.

Dynamiczny rozwój w mediach społecznościowych: nie tylko na Facebooku, ale też na Instagramie i w serwisie YouTube, to kolejny aspekt działalności GREGOR-a w minionym roku. Oby kolejny był jeszcze lepszy! - tego sobie, uczniom i lektorom życzył dyrektor.

Dla wszystkich uczniów szkoła przygotowała nie tylko certyfikaty, ale też drobne upominki i zaproszenie na lody. Tak można rozpoczynać wakacyjny wypoczynek! A jeśli część wolnego czasu chcecie wykorzystać na naukę, to warto wiedzieć, że na lato 2021 GREGOR przygotował specjalną ofertę intensywnych wakacyjnych kursów.

Podsumowanie wyjątkowego roku w szkole językowej GREGOR w Iławie

Ilość zdjęć 92

Artykuł zlecony.
Zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAModera
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.0108 sekundy