REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

(Fot. Info Iława.)

To pierwsza w historii i jedyna na osiedlu Piastowskim w Iławie kawiarnia. Właśnie dzisiaj, w gorącą sobotę, 19 czerwca po raz pierwszy otworzyła swoje podwoje "Zielonkawa", klimatyczne miejsce urządzone w stylu boho, gdzie napijecie się świeżo palonej, aromatycznej kawy i zjecie do niej coś pysznego.

Dlaczego "Zielonkawa"? Bo tutaj króluje kawa, a kawiarnia jest na ulicy Zielonej.

Kawa na Zielonej, czyli "Zielonkawa". Pierwsza kawiarnia na Piastowskim już otwarta!

Ilość zdjęć 16

Właścicielka, która sama jest mieszkanką Piastowskiego, przyznaje, że brakowało tutaj takiego miejsca. 

- To osiedle młodych, a wcześniej nie było tutaj żadnego miejsca, gdzie można byłoby wyjść i miło spędzić czas - mówi nam Monika Żuralska. - Wiem z własnego doświadczenia, że taka potrzeba istnieje. Będąc młodą mamą, nie miałam gdzie pójść na kawę - wspomina.

Tak narodził się pomysł na stworzenie pierwszej w tej części miasta kawiarni. "Zielonkawa" swoim menu chciałaby podbić podniebienia wszystkich okolicznych mieszkańców. W gustownych, klimatyzowanych wnętrzach w stylu boho, zaprojektowanych przez Aurelię Palczewską, każdy będzie mógł się odprężyć i odpocząć. W sposób szczególny "Zielonkawa" swoją ofertę kieruje do młodych rodzin - zespół podkreśla, że to miejsce przyjazne rodzicom i dzieciom, maluchy mile widziane! 

A czego skosztujemy w kawiarni na Zielonej?

- Przepysznej kawy - oczywiście ze świeżo palonych ziaren. Zapraszamy też na herbaty świata i lemoniady - opowiada właścicielka. - Do kawy polecamy ciacho, deserki i gofry, a teraz, podczas fali upału, świetnie sprawdzą się lody. Mamy zarówno gałkowe, jak i włoskie. 

Teraz, z okazji otwarcia, "Zielonkawa" przygotowała promocję: do każdego zamówienia deserek gratis. Czekają deserki owocowe, tartaletki i pana cotty. 

Przybywajcie codziennie w godzinach 10-19!

ZAPROSZENIA DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA

Dzięki uprzejmości "Zielonkawej" mamy dla Czytelników portalu niespodziankę: przekażemy Wam dwa podwójne zaproszenia na kawę i ciastko! 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Prosimy o:

  • udostępnienie konkursowego posta (link) na swojej ścianie na Facebooku;
  • wpisanie w komentarzu, którą kawę z menu "Zielonkawej" (na zdjęciu poniżej) najbardziej lubicie.

f

Zwycięzców wyłoni losowanie, którego wyniki podamy w najbliższy poniedziałek, publikując imiona i nazwiska w aktualizacji tego artykułu. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Z przyjemnością informujemy, że w wyniku losowania podwójne zaproszenia na kawę i coś słodkiego zdobyły:

  • Katarzyna Stanisz Dłuszczakowska i
  • Marta Osicka.

g

W celu skorzystania z zaproszeń prosimy o kontakt bezpośrednio z kawiarnią. Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za zainteresowanie. Niedługo na infoilawa.pl kolejne zabawy z upominkami dla Czytelników - odwiedzajcie portal i bądźcie na bieżąco! :-)

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8862 sekundy