REKLAMAGrene
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 lipca 2021, 09:49 komentarzy 4

(Fot. Info Iława.)

To był dopiero drugi, po Opolu, koncert rockowej grupy Wilki w tym sezonie. Stąd muzycy na czele z frontmanem i wokalistą Robertem Gawlińskim, którzy w sobotni wieczór pojawili się na scenie Susz Triathlonu 2021, nie kryli radości ze spotkania z publicznością.

WILKI w Suszu. Sobotni koncert w ramach 30. edycji Susz Triathlonu.

Ilość zdjęć 40

W tym roku "część Susz Triathlonu dla mieszkańców" miała rockową odsłonę. W piątek, na początek 30. edycji imprezy, koncert dał zespół Lady Pank, a dzień później - Wilki. Ponownie sympatyków polskiego rocka nie zabrakło pod sceną - widzowie ciepło przyjęli zespół, wspólnie z Robertem Gawlińskim śpiewając wiele przebojów grupy. 

Tak jak podczas piątkowego koncertu, tak i w sobotni wieczór, aby wejść na wygrodzony teren imprezy masowej, trzeba było złożyć ustną deklarację dotyczącą szczepienia przeciwko Covid-19. Część mieszkańców i turystów uczestniczących w wydarzeniu, pozostała poza strefą imprezy i stamtąd oglądała koncert, korzystając z przygotowanej oferty gastronomicznej i rozrywkowej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPakersi

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Lala 4 29 dni temuocena: 100% 

  Brawo Susz, jak zawsze postaraliście się. Koncertowo, czy triathlonowo wypadliście extra. Wilki, kocham!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jacek 3 29 dni temuocena: 60% 

  Wilki w Iławie też dały świetny koncert.Amfiteatr pękał w szwach...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adi 2 miesiąc temuocena: 17% 

  Widać że tym gwiazdom pandemia dała się we znaki bo w normalnych warunkach gwiazdeczki z Warszawki nawet nie chciałyby przejechać przez takie miasteczka jak Susz a co dopiero zagrać. Rok bez grania, ubyło im kasy to i chwytają się brzytwy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszanka 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Bzdury wypisujesz... Od lat podczas Dni Susza, czy Triathlonu są znane zespoły. Nie zawsze może wszystkim trafiające w gust, bo te są różne, jak i wiek odbiorców, ale znanych popularnych zespołów było sporo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.429 sekundy