REKLAMAPatrz
REKLAMAOlszta

(Fot. Archiwum własne.)

W procedurze powierzenia obowiązków wyłoniono nowe szefowe dwóch przedszkoli w Iławie: numer 5 i 6.

Decyzje dotyczące obsadzenia kluczowych kierowniczych stanowisk w miejskich placówkach podjął Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski. Zarówno w przypadku "Piątki", jak i "Szóstki" powołania dotyczą kolejnego roku szkolnego - okresu od 1 września 2021r. do 31 sierpnia 2022r.

W Przedszkolu Miejskim nr 5 pełnienie obowiązków dyrektora burmistrz powierzył Agnieszce Gurgielewicz, natomiast w Przedszkolu Miejskim nr 6 Danucie Kołeckiej. Obie wymienione panie są nauczycielkami w wymienionych placówkach. Zastąpią odpowiednio Karolinę Stolarską-Graszk i Monikę Szefer, które zrezygnowały z dalszego pełnienia funkcji dyrektorów przedszkoli. Najpierw miasto rozpisało konkursy, jednak w ich wyniku nie doszło do zatrudnienia nowych dyrektorów, teraz odbyło się to w formie powierzenia pełnienia obowiązków.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASalon okulistyczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAMatematyka
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4824 sekundy