REKLAMAelektrojack
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

Już po raz 13. iławianie i goście mają możliwość popatrzeć z bliska na niezwykły świat modeli 1:87. Ta "trzynastka" na pewno nie jest dla Ogólnopolskiej Wystawy Modeli pechowa, bo atrakcji podczas weekendowego wydarzenia nie brakuje.

Podróż trasą kolejowej pasji jest jedną z imprez towarzyszących Dniom Iławy 2021 w ten weekend 10-11 lipca.

Niezwykły świat modeli 1:87. Zwiedzamy 13. Ogólnopolską Wystawę Modeli w hali sportowo-widowiskowej w Iławie.

Ilość zdjęć 118

Pod dach iławskiej hali oraz na parking tuż przed tym obiektem zaprasza organizator wystawy Damian Sikorski z Iławy. W przygotowaniu atrakcji pomogli mu miłośnicy kolei i modelarstwa z klubów z całej Polski. Prezentują dwie makiety: jedną, około 140-metrową o charakterze ogólnopolskim, współtworzoną przez przedstawicieli klubów z całej Polski i drugą, osobną, około 70-metrową, przygotowaną przez klub z Sopotu.

Kluczową atrakcją jest symulator lokomotywy Traxx, zbudowany na samochodzie typu bus, udostępniony przez firmę CTL Logistics. Każdy chętny może wsiąść do takiego symulatora i poczuć jak w prawdziwej lokomotywie. Kolejny symulator, jednostki EN57 z klubu z Oświęcimia, jest dostępny wewnątrz hali. 

Tradycyjnie wydarzeniu towarzyszy możliwość zakupienia do swoich modelarskich zbiorów ciekawych egzemplarzy. 

Wszystko to bez opłat za wstęp, w iławskiej hali. Korzystajcie w sobotę do godziny 19:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00.


SZUKASZ CAŁEGO PROGRAMU ATRAKCJI W RAMACH TRWAJĄCYCH DNI IŁAWY 2021? ZAJRZYJ TUTAJ.


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAPakersi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4363 sekundy