REKLAMAPatrz
REKLAMAOlszta

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Kierujący osobowym volkswagenem skręcał w lewo, już będąc wyprzedzanym przez jadący na sygnale ambulans - tak, zgodnie z ustaleniami iławskiej policji, doszło do sobotniego zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 16.

Na szczęście w tym przypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a kierujący byli trzeźwi, co warto podkreślić w kontekście innych, groźniejszych zdarzeń drogowych, do jakich doszło tego samego dnia - kierowcy, którzy ulegli wypadkom w Grabowcu i Łęgowie, byli pijani.

Wracamy do sprawy wypadku we Franciszkowie, gdzie, na lokalnym odcinku krajowej "szesnastki" w gminie Iława, skręcająca w lewo osobówka zderzyła się z jadącą na sygnale karetką pogotowia. Już znamy policyjne ustalenia na temat tego wypadku. 

- 59-latek kierujący volkswagenem nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru skrętu w lewo i skręcił, będąc już wyprzedzanym przez jadącą alarmowo  karetkę pogotowia. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a pacjentka wieziona przez karetkę pogotowia została przetransportowana do szpitala w Iławie innym ambulansem - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

59-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: archiwum własne.

REKLAMASalon okulistyczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4096 sekundy